reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dużo nas z rocznika 88 ;-)

Powiedzcie mi czy czujecie rozciąganie macicy!!?jak to czujecie?
W ok 10 tygodniu miałam takie uczucie wbijania szpilki jakby w nerw w okolicach pachwin.
Później spokój do wczoraj.
10cm od pępka w dół, idelane w linii prostej Znów mam to uczucie, praktycznie co 3 minuty jeden taki klujacy impuls.

Nie jest to ból, ale jest dziwne uczucie.
Juz sama nie wiem.

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ten ból tez często odczuwam ale to takie bardziej ciągnięcie w pachwinie. Ale powoli zanika wiec mam nadzieje ze niedługo nic już nie będzie bolec.

 
reklama
Za pierwszym razem miałam to od popołudnia do rana.
A teraz zaczęło się wczoraj w dzień, i jakby teraz ustąpiło. Ale boję się że jak znów wiecej się poruszam to przyjdzie znowu. Masakra.

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Majka_km6 Boże dobrze,że mężowi nic poważnego się nie stało!!
Wroniasta też myślę,że taki wynik może być spowodowany wielkością malucha, głowa do góry będzie dobrze! A w którym tyg miałaś prenatalne??
Co do porodu to ja się cieszę,że wypada latem,a nie zimą.
13 tydz 1 dz
 
Wroniasta przede wszystkim daj znać ile cm ma Dzidzia?

Majka współczuję nerwów ale dobrze że Mąż jest cały i zdrowy.

svchs65gg8talrm7.png
7,7 cm :)
 
Właśnie czytam o przeziernosci karku.

" Podwyższonym ryzykiem wystąpienia przezierności karkowej uznaje się wartości pomiędzy 3 mm a 4,5 mm. W takiej sytuacji nie ma jednak powodu do niepokoju – jest to jedynie podwyższone ryzyko, a nie jednoznaczny wyrok. Szacuje się, że aż 70% dzieci, u których w fazie prenatalnej przezierność wynosiła do 4,5 mm po urodzeniu rozwija się w pełni prawidłowo. Niepokojący powinien być jednak wynik wynoszący powyżej 6 milimetrów".

U ciebie Ania było chyba 2,6 wiec nie ma się co na zapas martwić.

 
reklama
Dzięki za odpowiedź, bo już stwierdziłam że zaraz jadę na IP, sprawdzić to. Ale jednak umowie się i tak do lekarza prowadzącego ale już na spokojnie.

:-*

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry