reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

U mnie w 12w6d po takim widoku stwierdził chłopaka, na 80%, powiedział, ze mogą to być wargi ale dla Niego to jest penis
 

Załączniki

  • 20161128_192732-1-1.jpg
    20161128_192732-1-1.jpg
    275,7 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Woroniasta... Co do płci to z chłopakami łatwiej i można wcześniej. Mój syn był w 16 tc. I ten czas przyjmuje się jako juz bardziej pewniejszy. Natomiast z dziewczynkami bywa rożnie. To znaczy ze nawet jak w tym 14-16 tc lekarz powie, ze dziewczynka to jeszcze moze się zmienić ;)
Najlepszym okresem jest badanie połówkowe. Tu juz płeć jest na tyle wykształcona, że niezależnie od sprzętu a jedynie od ułożenia dziecka powinno byc widać.


oar8pg4ngmro558y.png
 
Wroniasta tak to ten bezinwazyjny Nifity bądź Hormony i on kosztuje od 2000-2500 zł. Amniopunkcja jest na NFZ
Wogole o czym my gdybamy jest ok i basta!!
 
U mnie w 12w6d po takim widoku stwierdził chłopaka, na 80%, powiedział, ze mogą to być wargi ale dla Niego to jest penis
kurcze to u mnie przez chwilę było widac dwie wyraźne kreski, nie znam sie na tym ale to mogły byc wargi bo on akurat w tym momencie powiedział "dziewczynka!" no ale moze mu się jakoś zawinął ?? :) głupio się pocieszam wiem :)
 
Woroniasta... Co do płci to z chłopakami łatwiej i można wcześniej. Mój syn był w 16 tc. I ten czas przyjmuje się jako juz bardziej pewniejszy. Natomiast z dziewczynkami bywa rożnie. To znaczy ze nawet jak w tym 14-16 tc lekarz powie, ze dziewczynka to jeszcze moze się zmienić ;)
Najlepszym okresem jest badanie połówkowe. Tu juz płeć jest na tyle wykształcona, że niezależnie od sprzętu a jedynie od ułożenia dziecka powinno byc widać.


oar8pg4ngmro558y.png
dziękuję... :)
 
poruszę inny temat moje kochane
otóż, kiedy dokladnie miałyście przez lekarza stwierdzoną płeć u dziecka? tzn w jakim tygodniu, ew dniu, i na jakim sprzęcie, jakimś dobrym czy zwykłym usg? i najważniejsze - na ile trafne to były stwierdzenia??? pytam , bo wczoraj tj, 13 tydz 1 dz na naprawde dobrym sprzecie do badań prenatalnych lekarz stwierdził beznamiętnie " dziewczynka". ja głupia potem nie spytalam na ile jest pewien tego .... :( a teraz się zastanawiam.... to był dopiero poczatek 14 tyg , co prawda sprzet dobry ale czy mogła zajść pomyłka? koleżance w 16 tyg stwierdzono dziewczynke na usg a po 2 tyg okazal sie chłopak. czytalam ze płeć najpewniej można stwierdzić dopiero ok 16 tyg, a juz 20 tydz to prawie na 100 %.....ja już zaczełąm ubranka kupowac typowo chłopięce :) , wszystkie siostry mają synków więc poobiecywały mi masę rzeczy po nich :) zastanawiam się czy kompletować dzieczęcą wyprawkę ;) nastepne usg dopiero w styczniu , zwariuję z tej niepewności :)
Mi z synem stwierdzil na 80% wlasnie okolo 14tyg a pozniej okolo 20 na 100% na zwyklym usg.
Z dziewczynkami to nigdy pewnosci nie ma... Mam kolezanke ktorej do dnia porodu mowili na 100% dziewczynka i urodzil sie chlopiec :) zaczekaj z wyprawka do stycznia :) wtedy bedziesz pewniejsza :)

oar8s65gmlqg37sx.png
 
Wroniasta tak to ten bezinwazyjny Nifity bądź Hormony i on kosztuje od 2000-2500 zł. Amniopunkcja jest na NFZ
Wogole o czym my gdybamy jest ok i basta!!
no dokłądnie !! nie można myśleć negatywnie, wierzę ze jak sie myśli negatywnie to sami ściągamy na siebie złe rzeczy, a jak pozytywnie to wszystko musi się udać ! :)
 
Mi z synem stwierdzil na 80% wlasnie okolo 14tyg a pozniej okolo 20 na 100% na zwyklym usg.
Z dziewczynkami to nigdy pewnosci nie ma... Mam kolezanke ktorej do dnia porodu mowili na 100% dziewczynka i urodzil sie chlopiec :) zaczekaj z wyprawka do stycznia :) wtedy bedziesz pewniejsza :)

oar8s65gmlqg37sx.png
dzięki kochana, to pocieszające :) :)
 
reklama
Do góry