reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Czy tam jest siusiaczek?:-)

uwo9dqk323h73wzt.png
Lekarz powiedział, że to za szybko by powiedzieć.
Mąż twierdzi, że widzi siusiaka, a ja, że to kreseczka ;)
Dowiemy się w późniejszym czasie.

p19uyx8dakwwcbe2.png
 
reklama
Jednak jakieś pozytywne wizyty dzisian były. Ja mam w czwartek wizyte i wiem ze będę płakała. To pierwsza wizyta jak mąż ode mnie odszedł i te całe emocje mocno się we mnie kumulują chyba. Zazdroszcze wam ze możecie ze swoimi partnerami cieszyć się z usg i z tych cudownych zdjęć. Mój mąż wie o tej wizycie. Ciekawa jestem czy odezwie się. Czy będzie go to interesować.

f2w3rjjgfd8znk4b.png
 
Jednak jakieś pozytywne wizyty dzisian były. Ja mam w czwartek wizyte i wiem ze będę płakała. To pierwsza wizyta jak mąż ode mnie odszedł i te całe emocje mocno się we mnie kumulują chyba. Zazdroszcze wam ze możecie ze swoimi partnerami cieszyć się z usg i z tych cudownych zdjęć. Mój mąż wie o tej wizycie. Ciekawa jestem czy odezwie się. Czy będzie go to interesować.

f2w3rjjgfd8znk4b.png
ŻyczęCi miłego zaskoczenia, aby przyszedł... :)
Głowa do góry.

p19uyx8dakwwcbe2.png
 
Nie przyjdzie bo jest poza granicami kraju ale mógłby chociaż zadzwonic[emoji20]

f2w3rjjgfd8znk4b.png
Mój się mało interesuje a jesteśmy razem [emoji4] nie tryska entuzjazmem.
Ale narazie wybaczam mu. Może jak właśnie pójdzie na usg , urośnie brzuszek to trochę mu się przestawi.
Nie pyta się jak się czuje nic. Nawet jak od lekarza wracam to się kapuje po jakimś czasie i dopiero pyta jak tam.
Będzie dobrze . A twój może i by zadzwonił ale po takiej akcji napewno nie wiedział by co powiedzieć. Pewnie teściowa zadzwoni a on do niej . Jestem pewna [emoji4]

34bwyx8dkk6avua5.png
 
Mój się mało interesuje a jesteśmy razem [emoji4] nie tryska entuzjazmem.
Ale narazie wybaczam mu. Może jak właśnie pójdzie na usg , urośnie brzuszek to trochę mu się przestawi.
Nie pyta się jak się czuje nic. Nawet jak od lekarza wracam to się kapuje po jakimś czasie i dopiero pyta jak tam.
Będzie dobrze . A twój może i by zadzwonił ale po takiej akcji napewno nie wiedział by co powiedzieć. Pewnie teściowa zadzwoni a on do niej . Jestem pewna [emoji4]

34bwyx8dkk6avua5.png
Prosiłam teściów aby dali mu spokój i nie dzwonili do niego. Jak bedzie chciał to sam się do nich odezwie. Takie ja mam zdanie.

Mój nie interesował się wcześniej wiec wątpię czy i teraz się zainteresuje.

f2w3rjjgfd8znk4b.png
 
reklama
Prosiłam teściów aby dali mu spokój i nie dzwonili do niego. Jak bedzie chciał to sam się do nich odezwie. Takie ja mam zdanie.

Mój nie interesował się wcześniej wiec wątpię czy i teraz się zainteresuje.

f2w3rjjgfd8znk4b.png
Ostatnio przechodziłam taka sytuacje z bratem i jego żoną . Identyczny przypadek co u ciebie . Trzymam za ciebie kciuki. [emoji4] a jakbyś chciała pogadać o tym to pisz w prywatnej wiadomości.

34bwyx8dkk6avua5.png
 
Do góry