reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jednak jakieś pozytywne wizyty dzisian były. Ja mam w czwartek wizyte i wiem ze będę płakała. To pierwsza wizyta jak mąż ode mnie odszedł i te całe emocje mocno się we mnie kumulują chyba. Zazdroszcze wam ze możecie ze swoimi partnerami cieszyć się z usg i z tych cudownych zdjęć. Mój mąż wie o tej wizycie. Ciekawa jestem czy odezwie się. Czy będzie go to interesować.

f2w3rjjgfd8znk4b.png
Kochana weź ze sobą mamę lub siostrę i nie myśl o mężu tylko skup się na sobie i maluchu :* nie smutaj,bo dzidziuś na usg zamiast buźki to tyłeczek Ci pokaże za te smutasy ;)
 
reklama
Ja na wizyty i usg genetyczne pójdę sama [emoji3][emoji53] mój mąż musi z corka zostać bo jak narazjie niechce jej zabierac na usg. Zabiore ja dopier na połówkowe.

 
Hahah a dzisiaj dostałam "komplement" w stylu tych co dostaje nasz Zając :-)
Kolega z pracy do mnie:
- ja wiedziałem już dawno, ze jesteś w ciąży
- ale skąd?
- bo zmieniałaś się na twarzy!!!
- oooo ale na korzyść?
-eeeee... yyyyy... no poprostu jesteś inna...
KURTYNA

Dyplomata od siedmiu boleści:p
Nooo hahaha sami gentelmani ;-) a uslyszalas juz ze wygladasz ,,maryjnie" ;) ? Ja dzis poszlam do pracy w błekitnej koszuli i to byl bład [emoji23]
A inna twarz... to chyba prawda ze sie nam buzki zmieniaja ;) dobrze ze wciaz jesteś ladna ! :)
m3sx9jcg8o411yy9.png
 
Bellax stresuje sie i to mocno. Z srody na czwartek to chyba juz w ogole nie bede spac.

Moj mas siedzi i dlubie w pralce, mam nadzieje, ze naprawi. On ogolnie taka zlota raczka jest.



 
Ogólnie jest taki kawal o wygladzie maryjnym moj tata uwielbia go opowiadac [emoji14]
Rozmawia dwoch kolegow ktorzy dawno sie nie widzieli i chwala sie zonami :) jeden mowi ze jego zona wyglada jak Matka Boska na co drugi zdziwiony i sie zmieje ze bardzo ciekawe :) i zeby udowodnil :) no to zobaczyl i zdjecie i pierwsze co powiedzial to: O Matko Boska!! A ten pierwszy: a nie mowilem!?


oar8s65gmlqg37sx.png
 
Bellax stresuje sie i to mocno. Z srody na czwartek to chyba juz w ogole nie bede spac.

Moj mas siedzi i dlubie w pralce, mam nadzieje, ze naprawi. On ogolnie taka zlota raczka jest.



Zazdroszcze męża, Mój soe stara coś w domu zrobic , ale zazwyczaj i tak sie kończy wezwaniem fachowca :/

 
reklama
Do góry