reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hej[emoji4]

Powodzenia na dzisiejszych wizytach[emoji3]

Ja mam niby dzisiaj prenatalne ale nie jadę. W piątek pomierzyla przeziernosc karkową, kość nosową i udową i stwierdziła że ona nic nie widzi złego, więc nie jadę.

Jestem za Becią i Majką [emoji4] super ze będziemy mieć w końcu jakąś kontrolę nad wątkiem

Majka mówię ci próbuj tego sudokremu na twarz na noc, u mnie już po jednej nocy było mniej tych pryszczy [emoji5]

7v8rikgnfeynrbw6.png
Dzięki dziewczynki za poparcie a za Becią też byłam od początku ! :D

Kurcze, zapomniałam o tym sudokremie! Jutro się ruszę to gdzieś kupię, na zadupiu siedzę, lekko nie jest.
 
reklama
Udaj ze myślałaś ze to bal karnawałowy i idź w masce [emoji38][emoji48]

Aaaaaaahahahaha dobre, to byłoby najlepsze wyjście :D
Witam ;) ja juz w pracy. Sypie śnieg i do pracy zamiast 20 min jechalam 40min...wiadac ze opony letnie jeszcze na drodze dominują bo ludzie to jeździć dzis nie potrafia :/ masakra.



To nie ja, zostałam w domu :D
 
Kobietki odnośnie właśnie trądziku w ciąży. Mam masakre na twarzy . Wydaje mi się ze to wina duphastonu i luteiny w moim przypadku. Myślałam o wizycie u kosmetyczki. Polecacie jakieś zabiegi sprawdzone ? Myślałam nawet o kwasach ( o ile można) ale boję się bo skórę mam wyjątkowo wrażliwa teraz i suchą . Jakaś masakra [emoji58] aż do ludzi mi się nie chce wyjść.

34bwyx8dkk6avua5.png
 
My dzisiaj z mężem malujemy. U nas za oknem śnieg prawie stopniał :( a szkoda ja jeszcze nie wychodziłam ale mąż mówi ze strasznie zimno. U mnie chyba czas na melisę strasznie się denerwuje, wszystko mnie drażni.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam :-) czy można dołączyć ?:-) również zostanę czerwcowa mamusia...termin 16.06 :-) to moja pierwsza ciąża..i czekam z niecierpliwością na 7.12...kolejne USG..po miesiącu....ajjj za długa przerwa jak dla mnie..dluza mi się te tygodnie :p
 
Kobietki odnośnie właśnie trądziku w ciąży. Mam masakre na twarzy . Wydaje mi się ze to wina duphastonu i luteiny w moim przypadku. Myślałam o wizycie u kosmetyczki. Polecacie jakieś zabiegi sprawdzone ? Myślałam nawet o kwasach ( o ile można) ale boję się bo skórę mam wyjątkowo wrażliwa teraz i suchą . Jakaś masakra [emoji58] aż do ludzi mi się nie chce wyjść.

34bwyx8dkk6avua5.png
Na pewno połowa zabiegów odpada. Oczyszczanie porów parą polecam a na suchość ja mam maść na atopowe zapalenie skóry, można w ciąży. Sposobu żadnego na same pryszcze nie mam bo sama z nimi przegrywam twarz, plecy, dekolt... Ja też przyjmuję duphaston teraz schodzę do 1 tabletki na dzień bo mi się kończy. Myślisz że ten lek może pogarszać sprawę? Kto ma dzisiaj wizytę? Mógłby się ktoś zapytać?
 
U mnie też ciągle pryszcze wyłaża. Żeby tylko na twarzy... Ramiona dekolt pośladki uda... Nigdy tak nie miałam...chyba wina hormonów.
 
Ciacho ja mam genetyczne w tym dniu co Ty ;-) a jak u Ciebie z objawami?
Na początku spoko tylko brzuch wypchało i wieczne zmęczenie a teraz piatek i sobota zero energii nic nie mogłam jeść tylko lezalam nawet wody balam sie napic żeby nie zwisac nad muszlą a wczoraj juz odpuściło tylko mdłości ale jestem wstanie wszystko znieść dla maluszka
 
reklama
Witam :-) czy można dołączyć ?:-) również zostanę czerwcowa mamusia...termin 16.06 :-) to moja pierwsza ciąża..i czekam z niecierpliwością na 7.12...kolejne USG..po miesiącu....ajjj za długa przerwa jak dla mnie..dluza mi się te tygodnie :p
Witamy[emoji4] czuj się jak u siebie [emoji4]

 
Do góry