reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Mogę być jak by co [emoji8]

Co tam dziewczynki dzisiaj porabiacie?
Ja się wczoraj trochę poprzytulałam i troszkę plamiłam. Będę musiała chyba poszukać jednak jakiegoś dobrego lekarza który oceni co to mi na tej szyjce krwawi [emoji35]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez jestem za Toba na moderatorke :D a co do przytulania to mnie czasem pobolewa w pachwinach ale po za tym jest ok...a ze tak spytam...czy wy w ciazy...macie tez mocniejsze...orgazmy?[emoji14]

uwo9dqk323h73wzt.png
 
reklama
Moja siostra wychowuje sama syna. Może jutro do niej pojadę. Zanim mały będzie kumaty może znajdziesz mu jakiegoś wujka. Dziewczynka bez ojca też lekko nie ma, niestety ale nie ma co się martwić na zapas ;)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem czy jestem w stanie jeszcze komukolwiek zaufać a co dopiero otworzyć się na siebie i dziecko.

m3sxrjjg5qsluqq6.png
 
Nie wiem czy jestem w stanie jeszcze komukolwiek zaufać a co dopiero otworzyć się na siebie i dziecko.

m3sxrjjg5qsluqq6.png
Teraz jeszcze za wczesnie bo masz swieze rany na serduszku. Ale za jakis czas,sama zobaczysz ze zycie stanie sie piekniejsze,wiem co mowie ,uwierz, pozniej tylko bys sobie plula w twarz ze tak bardzo tesknisz za tym draniem ktory tyle czadu zycia ci zmarnowal a gdzies tam w swiecie,no w Polsce[emoji14]czeka na Ciebie i da Ci swoja prawdziwa milosc i dziecku :-) wierze w to mocno i tego Ci wlasnie zycze.

uwo9dqk323h73wzt.png
 
Justyna teraz pewnie nie ale życie jest tak przewrotne że ja nauczyłam się za dużo nie planować.
PolusiowA na pewno wszystko jest tam bardziej wrażliwe. W poprzednich ciążach byłam zachwycona. Większa ochota, lepsze odczucia, co myśmy nie wyrabiali... A w tej żadko i że strachem. Mam nadzieję że to się zmieni.


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie dzisiaj zdenerwowały od samego rana baby z domu dziecka zamiast zadzwonić z nami coś ustalić robią dzieciom wodę z mózgu z sędzina i z nimi ustaliliśmy ze dziewczyny przyjdą do nas po uprawomocnieniu się wyroku to jest czas żebyśmy się z tym oswoili i dokończyli im pokoje a te baby z domu dziecka zamiast do nas zadzwonić to powiedziały dziewczynom żeby zapytały nas czy chcemy je wziąć już teraz bo możemy. jak powiemy ze nie to one się poczują odrzucone ale nie jesteśmy jeszcze gotowi musimy przemalować pokój j przenieść nasza sypialnie. Takich rzeczy się tak nie załatwia i te pnie niby są profesjonalistkami.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justyna teraz pewnie nie ale życie jest tak przewrotne że ja nauczyłam się za dużo nie planować.
PolusiowA na pewno wszystko jest tam bardziej wrażliwe. W poprzednich ciążach byłam zachwycona. Większa ochota, lepsze odczucia, co myśmy nie wyrabiali... A w tej żadko i że strachem. Mam nadzieję że to się zmieni.


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nawet nie mam odwagi nic planować. Zycie mi się kompletnie rozbiło i nawet imienia dla dziecka nie potrafię wymyślić. Takie rzeczy jak imię dla dziecka, poród, pierwsze uśmiechy, pierwsze kroczki. To wszystko mialam przeżywać z mężem. Mieliśmy razem wymyślić imię, wybrać rodziców chrzestnych, urządzić pokoik dla dziecka w naszym domu który mieliśmy razem zacząć budować. Teraz juz tego nie będzie.

m3sxrjjg5qsluqq6.png
 
Mnie dzisiaj zdenerwowały od samego rana baby z domu dziecka zamiast zadzwonić z nami coś ustalić robią dzieciom wodę z mózgu z sędzina i z nimi ustaliliśmy ze dziewczyny przyjdą do nas po uprawomocnieniu się wyroku to jest czas żebyśmy się z tym oswoili i dokończyli im pokoje a te baby z domu dziecka zamiast do nas zadzwonić to powiedziały dziewczynom żeby zapytały nas czy chcemy je wziąć już teraz bo możemy. jak powiemy ze nie to one się poczują odrzucone ale nie jesteśmy jeszcze gotowi musimy przemalować pokój j przenieść nasza sypialnie. Takich rzeczy się tak nie załatwia i te pnie niby są profesjonalistkami.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Głupie babska...teraz dzieciakom będzie przykro. A one chyba chcą się pozbyć i zrobić miejsce następnym. Nie pomyślą że na zorganizowanie przestrzeni dla dzieci trzeba chwilę czasu. aż ręce opadają.
Chyba w takiej sytuacji będzie musieli ogarnąć ten mały remoncie jakoś szybciej.
 
Ja nawet nie mam odwagi nic planować. Zycie mi się kompletnie rozbiło i nawet imienia dla dziecka nie potrafię wymyślić. Takie rzeczy jak imię dla dziecka, poród, pierwsze uśmiechy, pierwsze kroczki. To wszystko mialam przeżywać z mężem. Mieliśmy razem wymyślić imię, wybrać rodziców chrzestnych, urządzić pokoik dla dziecka w naszym domu który mieliśmy razem zacząć budować. Teraz juz tego nie będzie.

m3sxrjjg5qsluqq6.png
Z czasem wszystko się ułoży ale teraz pewnie żyjesz w zawieszeniu. żadna kobieta nie powinna przechodzić przez coś takiego, jeszcze w ciąży :(
 
reklama
Mnie dzisiaj zdenerwowały od samego rana baby z domu dziecka zamiast zadzwonić z nami coś ustalić robią dzieciom wodę z mózgu z sędzina i z nimi ustaliliśmy ze dziewczyny przyjdą do nas po uprawomocnieniu się wyroku to jest czas żebyśmy się z tym oswoili i dokończyli im pokoje a te baby z domu dziecka zamiast do nas zadzwonić to powiedziały dziewczynom żeby zapytały nas czy chcemy je wziąć już teraz bo możemy. jak powiemy ze nie to one się poczują odrzucone ale nie jesteśmy jeszcze gotowi musimy przemalować pokój j przenieść nasza sypialnie. Takich rzeczy się tak nie załatwia i te pnie niby są profesjonalistkami.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Żartujesz chyba?! Matko jak takie nieprzemyślane słowa mogą zaboleć i namieszać w życiu młodej osoby! Ba! Dziecka przecież! Kompletny brak myślenia ze stron tych babek...


74703e3ksg0ul1uj.png
 
Do góry