reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Żartujesz chyba?! Matko jak takie nieprzemyślane słowa mogą zaboleć i namieszać w życiu młodej osoby! Ba! Dziecka przecież! Kompletny brak myślenia ze stron tych babek...


74703e3ksg0ul1uj.png
Takie baby na własną dupe patrzą.
 
Idę maseczkę sobie walnąć. Moje pryszcze ewoluują, jest coraz gorzej. Jak ja mam wyjść z domu. Mój syn ostatnio powiedział teściowej że mama ma pryszcze wszędzie, nawet na plecach a na tyłku galaretę. Kochane dzieciaczki... W sobotę mikołajki u mojego K z pracy, co robić!
 
Hej[emoji4]

Powodzenia na dzisiejszych wizytach[emoji3]

Ja mam niby dzisiaj prenatalne ale nie jadę. W piątek pomierzyla przeziernosc karkową, kość nosową i udową i stwierdziła że ona nic nie widzi złego, więc nie jadę.

Jestem za Becią i Majką [emoji4] super ze będziemy mieć w końcu jakąś kontrolę nad wątkiem

Majka mówię ci próbuj tego sudokremu na twarz na noc, u mnie już po jednej nocy było mniej tych pryszczy [emoji5]

7v8rikgnfeynrbw6.png
 
Dzień dobry! :)

A ja dziś dzień zaczęłam awantura w przedszkolu, wchodzę do szatni a tam dwoje dzieci z mamusiami, dzieciaki kaszla, gluty z nosa- ojjj ostro było! Ale może coś dotarło.

Idę poleniuchowac bo dziś wolne :)
 
Ja nawet nie mam odwagi nic planować. Zycie mi się kompletnie rozbiło i nawet imienia dla dziecka nie potrafię wymyślić. Takie rzeczy jak imię dla dziecka, poród, pierwsze uśmiechy, pierwsze kroczki. To wszystko mialam przeżywać z mężem. Mieliśmy razem wymyślić imię, wybrać rodziców chrzestnych, urządzić pokoik dla dziecka w naszym domu który mieliśmy razem zacząć budować. Teraz juz tego nie będzie.

m3sxrjjg5qsluqq6.png
Nie wiem co się stało, ale bardzo współczuję :( mogę ci powiedzieć tylko jedno z perspektywy matki, nie musisz nic czuć teraz, ale jak maluszek się urodzi poczujesz że już nigdy nie będziesz sama i nikt tak cię nie pokocha i ty nikogo jak dziecko, to najlepsze co mogło cię spotkać bo żaden facet nigdy nie da ci tego co da ci dziecko, żaden nie będzie wart tyle co uczucie które uzyskasz, może nie odrazu ale poczujesz największe szczęście

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Idę maseczkę sobie walnąć. Moje pryszcze ewoluują, jest coraz gorzej. Jak ja mam wyjść z domu. Mój syn ostatnio powiedział teściowej że mama ma pryszcze wszędzie, nawet na plecach a na tyłku galaretę. Kochane dzieciaczki... W sobotę mikołajki u mojego K z pracy, co robić!
Udaj ze myślałaś ze to bal karnawałowy i idź w masce [emoji38][emoji48]

 
reklama
Witam ;) ja juz w pracy. Sypie śnieg i do pracy zamiast 20 min jechalam 40min...wiadac ze opony letnie jeszcze na drodze dominują bo ludzie to jeździć dzis nie potrafia :/ masakra.



 
Do góry