reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
A myslalam ze bede sama jedna tak pozno 7.12 [emoji23] fajnie ze bedziecie :)

m3sx9jcg8o411yy9.png
Ja tez mam wizyte i usg 7.12... [emoji3]

 
Ja po duphastonie tez cerę mam kiepska. Na dodatek te moje problemy z infekcjami intymnym to właśnie w dużej mierze sprawa tego leku. W ciagu dwoch miesiecy nie pomogla terapia z nystatyny i clotrimazolum[emoji26] Ale w czwartek na wizycie zapytam się czy musze go jeszcze brać. Plamienia nie mialam juz od jakiegoś czasu... odpukać. Wiec może uda się go odstawić.

m3sxrjjg5qsluqq6.png
 
Ja po duphastonie tez cerę mam kiepska. Na dodatek te moje problemy z infekcjami intymnym to właśnie w dużej mierze sprawa tego leku. W ciagu dwoch miesiecy nie pomogla terapia z nystatyny i clotrimazolum[emoji26] Ale w czwartek na wizycie zapytam się czy musze go jeszcze brać. Plamienia nie mialam juz od jakiegoś czasu... odpukać. Wiec może uda się go odstawić.

m3sxrjjg5qsluqq6.png
No mi 8.12 już raczej na pewno odstawi. Krwiak się wchłonął a krwawi jakieś ***** na szyjce i to nie samo od siebie więc chyba nie ma wpływu na ciążę.
 
Madireiro - ja mam 21.12 genetyczne dopier [emoji3]


Ooo to dopiero emocje.. jeszcze sobie trochę poczekamy:) Mi kazał przyjść jak najpóźniej ze względu na dużą ilość tkanki tłuszczowej, więc idę dokładnie w 13tc.
Lekarz wysyła mnie do jakiejś super duper kliniki w Żorach - cena za badanie usg + krew 400 zł!!!
Na szczęście wystarczy skierowanie od lekarza prowadzącego (nawet prywatnie) i nie będę musiala płacić ze względu na wiek. Czasem dobrze być w ciąży geriatrycznej hahahah:)
 
reklama
Do góry