reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2017

Monya serdecznie gratuluje zdrowego dzidziusia i tego, ze już znasz płeć. Wiem co czułaś/czujesz, mój Tata odszedł pół roku temu, do dzisiaj codziennie za nim płacze. Nie mogę się z tym pogodzić, on miał taką wolę życia, tak sie cieszyl pierwszym wnukiem, a los chciał inaczej... :(

Kasia ja tez dzisiaj pospalam z synkiem na drzemce prawie 3h, ale po tym spaniu czuję się okropnie, mdłości strasznie mi się nasiliły. Obiadu nie dałam rady tknac :(

Nahia lez duzo, odpoczywaj i przede wszystkim więcej pozytywnej wiary w tego małego człowieka, który w Tobie mieszka! Musisz myśleć tylko dobrze i nie czytaj bzdur w necie, proszę Cię o to.

Mlodamama dajesz radę przyjmować te luteine pod język? Ja tylko raz w życiu ja brałam i tragicznie wspominam ten smak, odruch wymiotny mam na sama myśl.

Zielinka gratuluje dobrych wyników badań :)

Boże a w sobotę muszę pić te glukoze i zrobic krzywa cukrowa :(
 
reklama
Kasiaaa...wczoraj byłam u Mamy na cmentarzu i prosiłam, żeby trzymała kciuki za Zosię, a ona na to, że chłopaka też pokocham (w sensie w mojej głowie) mocno. Od wczoraj nie mówię do brzucha Zosia tylko Bąbel, więc może coś w tym jest :)
 
Anula 1988....czas leczy rany, choć pustki w sercu nie da się niczym zapełnić.

Dziewczyny z tego co pamiętam dzisiaj sporo Was miało wizyty. Czekam na pozostałe wieści.
 
Monya serdecznie gratuluje zdrowego dzidziusia i tego, ze już znasz płeć. Wiem co czułaś/czujesz, mój Tata odszedł pół roku temu, do dzisiaj codziennie za nim płacze. Nie mogę się z tym pogodzić, on miał taką wolę życia, tak sie cieszyl pierwszym wnukiem, a los chciał inaczej... :(

Kasia ja tez dzisiaj pospalam z synkiem na drzemce prawie 3h, ale po tym spaniu czuję się okropnie, mdłości strasznie mi się nasiliły. Obiadu nie dałam rady tknac :(

Nahia lez duzo, odpoczywaj i przede wszystkim więcej pozytywnej wiary w tego małego człowieka, który w Tobie mieszka! Musisz myśleć tylko dobrze i nie czytaj bzdur w necie, proszę Cię o to.

Mlodamama dajesz radę przyjmować te luteine pod język? Ja tylko raz w życiu ja brałam i tragicznie wspominam ten smak, odruch wymiotny mam na sama myśl.

Zielinka gratuluje dobrych wyników badań :)

Boże a w sobotę muszę pić te glukoze i zrobic krzywa cukrowa :(
Ja jadlam z guma mietowa, tic takiem lyb cukierkiem

 
reklama
No pracy dla 10ciu co najmniej, ale co tam :):):)
:D 2:2dobre:D My z mezem myslimy by stworzyc 5osobowa rodzine,ale z 3dzieckiem troche poczekamy ,teraz bede musiala podolac z 20miesieczna roznica wieku:) a w jakim wieku sa Twoje dzieci? Ciesza sie ze beda mieli malego babla braciszka?:) Macie juz jakies imie wybrane?
 
Do góry