reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja miałam 20 jak urodziłam pierwsze dziecko ale wyglądałam na 16 spotkałam się z wieloma przykrosciami w tym czasie. Każdy patrzył na mnie z góry, nikt nie traktował mnie poważnie i w ogóle robili że mną co chcieli. To był straszny okres ale z drugiej strony na pewno miałam więcej siły, werwy, optymizmu. Wszystko ma swoje plusy i minusy :)
 
reklama
Ja miałam 20 jak urodziłam pierwsze dziecko ale wyglądałam na 16 spotkałam się z wieloma przykrosciami w tym czasie. Każdy patrzył na mnie z góry, nikt nie traktował mnie poważnie i w ogóle robili że mną co chcieli. To był straszny okres ale z drugiej strony na pewno miałam więcej siły, werwy, optymizmu. Wszystko ma swoje plusy i minusy :)
Ja miałam 22lata i dokładnie tak samo, ile się na słuchałam w ciąży komentarzy , w przychodni , w banku, na ulicy np: "dzieci teraz zachodzą w ciążę" , "co ta nastolatka ma w głowie". Ile razy usłyszłam pytanie : dziecko ile ty masz lat [emoji16] ja się tym nie przejmowałam. Ludzie to ludzie niech sobie gadają. Fajnie być młoda mamą- zapewne fajnie też być mamą w średnim wieku. Wszystko ma swoje plusy u minusy[emoji4]

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Ja miałam 22lata i dokładnie tak samo, ile się na słuchałam w ciąży komentarzy , w przychodni , w banku, na ulicy np: "dzieci teraz zachodzą w ciążę" , "co ta nastolatka ma w głowie". Ile razy usłyszłam pytanie : dziecko ile ty masz lat [emoji16] ja się tym nie przejmowałam. Ludzie to ludzie niech sobie gadają. Fajnie być młoda mamą- zapewne fajnie też być mamą w średnim wieku. Wszystko ma swoje plusy u minusy[emoji4]

f2w3skjoapwrgv7j.png
Mi najbardziej itkwił w głowie tekst przy mnie do mojego męża "co ty zrobiłeś temu dziecku". Teraz się z tego śmieje ale wtedy brakowało mi pewności siebie i sytuacja stawała się jeszcze bardziej żałosna hehehe
 
Nigdy nie rozumiałam takiego traktowania drugiej osoby :( rozumiem, że lepiej jednak by nastolatki nie miały dzieci, ale jeśli już ciąża się przytrafi to moim zdaniem lepiej wspierać młodą mamę, dodać otuchy, a nie podcinać skrzydła. To tak jakby komuś zależało na tym, by im się nie powiodło :/ niekiedy nastolatka ma więcej dojrzałości niż dorosła osoba, wychodzę z założenia, że jak nie chcesz pomagać to chociaz nie przeszkadzaj


74703e3ksg0ul1uj.png
 
Mi najbardziej itkwił w głowie tekst przy mnie do mojego męża "co ty zrobiłeś temu dziecku". Teraz się z tego śmieje ale wtedy brakowało mi pewności siebie i sytuacja stawała się jeszcze bardziej żałosna hehehe
Ale kto tak mówił: kobiety!! Ok 40-50. Ja mieszkałam za miastem , najpierw mnie obsmatowały na przystanku a potem w autobusie udawały, że nie widzą. 8miesieczna ciężarówka stojąca, bo panie były zmęczone . Mi się wydaje , że to są sflustrowane baby, którym w życiu nie wyszło i nie maja innego celu w życiu jak obgadywanie innych.

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Najgorsze, że zwykle to właśnie kobiety takie wredne! Położne też potrafią komentować wiek rodzących :/


74703e3ksg0ul1uj.png
Jedna doktor po komplikacyjnym drugim porodzie powiedziała że dwójka dzieci mi wystarczy bo nie potrafię normalnie urodzić a pan doktor powiedział że nie widzi przeciwwskazań do trzeciej ciąży.
 
reklama
Jedna doktor po komplikacyjnym drugim porodzie powiedziała że dwójka dzieci mi wystarczy bo nie potrafię normalnie urodzić a pan doktor powiedział że nie widzi przeciwwskazań do trzeciej ciąży.
Jakie to niesamowite , że inni chcą decydować o naszym życiu [emoji38]

f2w3skjoapwrgv7j.png
 
Do góry