reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

W pierwszej ciąży do połowy mnie mdliło rano jeśli nie zjadłam śniadania. Hafty przed przychodnią były normą, gdy miałam badania [emoji23]

 
reklama
Witam ;)
Jak mi się niechce wstawac do pracy .

Dziewczyny czy Wy tez chodzicie takie zmeczone , senne i ieprzytomna???
Ja wczoraj niemoglam sobie poradzic sama ze sobą. Chodzilam bezsinna i senna . raz zimno raz goraco i duszno...masakra !

Emkamat- ja druga strona Wisły [emoji3]






wniduay3s76h08au.png
Taak,sennosc ,czasem rozdraznienie,wieczne zmeczenie i to..rozkojarzenie...czasem takie bzdury na zakupach gadam bo mysle o jednym a mowie drugie i Panie na miesnym sie na mnie patrza jak na wariatke hahah nie wiem ale to czasem zmeczenie daje w kosc...ile mozna spac[emoji14]

uwo9dqk323h73wzt.png
 
Dzień dobry.

Kilka dni temu mówiłam do męża, że jakieś objawy tam mam, ale w porównaniu z I ciążą to teraz jest zajebiście - no i wczoraj pierwsze wymioty zaliczyłam. Dzisiaj w nocy budził mnie ból piersi przy zmianach pozycji, ale i tak mając porównanie nie narzekam jeszcze ;)
Ostatnio nie jadłam NIC przez 3 m-ce; tzn. np. suchą bułkę przez cały dzień na raty... jak zjadlam coś normalnego to wymioty... także odpukać teraz jest lepiej ;)


74703e3ksg0ul1uj.png
 
U mnie podobnie. Bolące obrzmiale cycki i przeziębienie skłoniły mnie do zrobienia testu. Ale już wtedy wiedziałam że jestem w ciąży [emoji4] potem doszła jeszcze wielka ochota na ryby na śniadanie, na obiad, na kolację i na deser [emoji1]. Teraz nie mogę na nie patrzeć. Mdłości przyszły tak kolo 6 tygodnia. Teraz przeszły [emoji1]

 
Ja ze wczesnych sygnalow to bol piersi oraz zjadlam sama litrowy sloik sledzi marynowanych z cebulka w zalewie z olejem..oraz galaretki drobiowe z octem..no jadlam jak szalona[emoji23] mdlosci wczoraj pierwsze ale przeszly..czemu Wy sie marticie brakiem pawii? Nic tylko korzystac z dobrego samopoczucia..ja az cierpne jak mnie mdli bo we wczesniejszych ciazach beltalam po 5 miesiecy tak ze w 25 tyg mialam 0 na plusie i brzucha prawie nic..

 
Młodamama trzymamy [emoji109][emoji109][emoji109]
SisiP witaj [emoji4]
Dostałam schizy [emoji34] nie mam mdłości, nie wymiotuje, dobrze się czuję. .. o rany co jest ???? Kurcze jak Was czytam to się zastanawiam czy wszystko ze mną ok? Piję kawę i jem serniczek [emoji4] mam nadzieję że ta różnica polega na wieku ciąży i ja juz mam to za sobą [emoji54] Halo ? Pytam czy któraś z ciężarówek czuje się dobrze? ??

Anulka mi trochę lżej z mdłościami są już tylko rano i piersi też jakby mniej bolą to chyba dobrze [emoji3]28.10 mam koleją wizytę mam nadzieję że będzie wszystko ok.

f2w3rjjg4alhglhc.png
 
reklama
Do góry