reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Nie ma letko ;)

Ja juz zdrowa. Staram sie nie martwic jaki wplyw miala ta choroba na ciaze. w srode wizyta to sie okaze.

Mi sie mdlosci zdarzaja. Zalezy co jem i od dnia chyba tez.

Witam nowe mamy! Rozgoscice sie w naszym.gronie!

Powodzenia na wizytach :)

Ja juz w pracy. Biore sie za robote. Szef mysli ze ja bede pracowac do porodu - poprzednio tak bylo.. Ale wtedy nie mialam wyjscia. Teraz mam zamiar wziac wolne od lutego. Najpozniej. Porzadki sobie zrobie itd.

Milego dnia i malo wymiotow wszystkim!!

p19udqk3omu1vzit.png

ukdy3e5e73vk6yxz.png

Kropek i Kamyk 12.2012(**) Przecinek 06.2016(*)
 
Młodamama trzymamy [emoji109][emoji109][emoji109]
SisiP witaj [emoji4]
Dostałam schizy [emoji34] nie mam mdłości, nie wymiotuje, dobrze się czuję. .. o rany co jest ???? Kurcze jak Was czytam to się zastanawiam czy wszystko ze mną ok? Piję kawę i jem serniczek [emoji4] mam nadzieję że ta różnica polega na wieku ciąży i ja juz mam to za sobą [emoji54] Halo ? Pytam czy któraś z ciężarówek czuje się dobrze? ??

 
Młodamama trzymamy [emoji109][emoji109][emoji109]
SisiP witaj [emoji4]
Dostałam schizy [emoji34] nie mam mdłości, nie wymiotuje, dobrze się czuję. .. o rany co jest ???? Kurcze jak Was czytam to się zastanawiam czy wszystko ze mną ok? Piję kawę i jem serniczek [emoji4] mam nadzieję że ta różnica polega na wieku ciąży i ja juz mam to za sobą [emoji54] Halo ? Pytam czy któraś z ciężarówek czuje się dobrze? ??

Ja się czułam ... Do dziś [emoji23]

 
Młodamama trzymamy [emoji109][emoji109][emoji109]
SisiP witaj [emoji4]
Dostałam schizy [emoji34] nie mam mdłości, nie wymiotuje, dobrze się czuję. .. o rany co jest ???? Kurcze jak Was czytam to się zastanawiam czy wszystko ze mną ok? Piję kawę i jem serniczek [emoji4] mam nadzieję że ta różnica polega na wieku ciąży i ja juz mam to za sobą [emoji54] Halo ? Pytam czy któraś z ciężarówek czuje się dobrze? ??

Az zazdroszcze. Na pewno wszystko ok, tylko jestes z tych ciazowych co ciaze znosza znakomicie :)




 
Młodamama trzymamy [emoji109][emoji109][emoji109]
SisiP witaj [emoji4]
Dostałam schizy [emoji34] nie mam mdłości, nie wymiotuje, dobrze się czuję. .. o rany co jest ???? Kurcze jak Was czytam to się zastanawiam czy wszystko ze mną ok? Piję kawę i jem serniczek [emoji4] mam nadzieję że ta różnica polega na wieku ciąży i ja juz mam to za sobą [emoji54] Halo ? Pytam czy któraś z ciężarówek czuje się dobrze? ??

Moja przyjaciółka miała tylko jeden gorszy tydzień podczas całej ciąży, nudności wymioty itp. i wszystko jest oki, termin ma na 3 listopada :) Wszystko zależy od organizmu, także nie martw się.
Do końca trymestru wszystko może się zdarzyć [emoji6] oczywiście trzymam kciuki, żeby Cię minieła ta przyjemność .



Napisane na INSIGNIA 5 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Znaczy ja nie mówię że nic ... Mnie już mdliło i odrzucalo ale teraz przeszło [emoji54] wczoraj na urodzinach miałam tyle jedzenia i jadłam wszystko ( no oprócz śledzi ) to śmiali ze mnie czy nie pęknę [emoji38] i tak się zastanawiam czy najgorsze mam już za sobą??? Oby [emoji4]

 
Do góry