reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Pozdrawiam wszystkie kobietki które wstają dziś do pracy . :-)
Ale mi się nie chce . Mój porcelanowy tron już powitalam i porządnie przytulilam. Mam dość na cały dzień :-(

ckaiyx8dnvrdhn2p.png
Dokładnie jak ja, pierwsze mdłości , pierwsze wymioty. Do tego choroba i muszę do pracy :/ miałam ambitne plany pracować jak najdłużej , ale jeśli będę chorowała to dam sobie spokój , dziecko najwaniesze . A w takiej sytuacji jak teraz jestem nawet wolnego nie dostane na czas choroby.

 
reklama
Mlodamama powodzenia!

Jadę tramwajem i mam mdłości... mam nadzieję, że nie będę musiała wysiąść :/
Będę miała szkolenie z motywacji do pracy, a myślę o L4 za dwa tyg :) 9godz siedzenia przede mną! Trzymajcie kciuki :)

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Witajcie,
Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do swojego grona :). Dopiero 4-5 tydzień. W czwartek zrobiłam test domowy a potem od razu na krew i okazało się, że po pierwszym miesiącu starań jestem w ciąży:). Mój mąż śmieje się ze mnie, że jak w piekarni ;). Do lekarza mam zamiar zapisać się w przyszłym tygodniu. Z moich obliczeń wynika, że termin to koniec czerwca. To nasz pierwszy maluch i powiem Wam szczerze, że jestem lekko przerażona. Tak naprawdę to chyba jeszcze do mnie nie dotarło :). Jak na razie to jestem jedynie lekko senna i mam obolałe piersi, bez większych problemów, ale z tego co czytam to dopiero zaraz się zacznie ;). Mam nadzieję, że znajdę w Was i waszych poradach skarbnicę wiedzy!!! Pozdrawiam Was gorąco i bardzo się cieszę, że mogę do Was dołączyć :)
 
Swoją drogą nie martwcie się "pincet+" długo nie pobierzemy- w ustawie było napisane, ze jest uchwalona tylko do grudnia 2017 :p i na bank dłużej nie dadzą rady wyczarowywac kasiory ;)

Dzień dobry! ;)

Też nie idę na zwolnienie bo szkoda mi premii :)
 
Witaj Sisi[emoji4]
Młodamama powodzenia !

w 500 to ja nigdy nie wierzyłam, że wgle wejdzie , a skoro jest to nawet, gdybyśmy przez miesiąc dostały za darmo 500 zł to będzie super ! Pół becikowego .

 
Zmęczenie i senność też dają mi się we znaki :( dzis jeszcze bolą mnie piersi i zaczęło się nocne bieganie do toalety oraz wysyp pryszczy, a i wzdęcia. Choć w sumie powinnam się cieszyć, bo ostatnim razem nie mialam żadnych objawów i wiadomo jak to się skończyło :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
I moje mdłości wróciły [emoji46] Co tylko zjem odrazu jest mi niedobrze [emoji21] Jedyna dobra rzecz to że z powrotem spadły mi te 4kg które podskoczyły na początku...

hchy3e3k141c0230.png
 
Do góry