reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Tak zapytam was bo jestem pierwszy raz w ciąży wiec mam wiele pytań :) ostatnio zauważyłam ze jak oddaje mocz to mam kłucie w podbrzuszu . Powinno byc normalne czy to moze byc infekcja ?? Nic mnie nie piecze tylko np w nocy budzę sie raz i jak przetrzymam z 3 godz to czuje kłucie .


A co do zakupów ja juz np wózek wiem jaki chce . Same zobaczcie bo jest warty ceny:) Stokke :) ale czekam bo jakby dali na niego z 20% to duzo . Jest naprawdę różnica ... Lekki , łatwo sie składa ,
mozna nim manewrować na wszelkie strony a co najbardziej mi sie podoba dziecko jest wysoko . Wiem ze w Polsce tez jest dostępny
 
To ja dołączam do tych co przesadziły z zakupami. Mam całą szufladę rzeczy których nie używam. Mała używa tylko jednej firmy smoczków, przy innych ma odruch wymiotny. Nakupowalam smoczków rożnych firm dla porównania i leżą. Podgrzewacz do butelek użyty pare razy po czym go zapomniałam wyłączyć i się spalił. Okazało się że mozna bez tego żyć. Laktator, piękny był użyłam raz na próbę a ponad 200 pln poszło. Lepiej kupuć mniej i jak coś to dokupić. Lekow to mam całą szufladę a użyłam tylko pare rzeczy. A co do wózków jaka ja byłam zakochana w x-landerze. Pobiegłam kupić i jak go zobaczyłam na żywo miłość mi odeszła. Okazało się że w budce nie było dodatkowe daszku, a była dziura u góry na rękę żeby móc łatwiej wózek nosić czy wpinać. Ja miałam rodzić późną jesienią i bałam się że mi śnieg napada do tej budki. Szybko znalazłam brzydszy ale ze wszystkimi moimi wymaganiami ;) warto obejrzeć na żywo i poczytać opinie w necie ;)
 
Judy, no to dokładnie jak ja :laugh2: też spaliłam podgrzewacz i okazał się wówczas niepotrzebny. Kubków niekapków-pół szuflady, a mała przeszła z butelki prosto na zwykły kubek i olała moje wynalazki, hehe. Laktator medeli- też jest. Byłam też zakochana w X-landerze, ale jak go zobaczyłam... szybko mi przeszło, mała gondola, płytki jakiś, rozkładanie spacerówki na pasku, fatalne zawieszenie, oj duże rozczarowanie.
 
Kulkaa az tak zle ?:( ja go ogladalam i sie zakochalam Ale fakt nie pytalam oi szczegoly. Dlatego chce porownac w Polsce . Jakos jest dla mnie Wazne . Mysle jeszcze ma bugaboo . Tez fajne
 
Kulka to ja mam tyle nie kapków że hej a mała pić nie chciała a teraz pije ze szklanki ;) właśnie z tym xlanderem to też wielkie rozczarowanie. Kupiłam tako i poza tym że ciężko dostać się do kosza na zakupy to jednak po tym czasie nadal go lubię :)
Natalia kulka pisała o x lander a ty chciałaś stokke?? Drogie te wózki, coraz modniejsze ale jak dla mnie za małe. Jednak chcę żeby maluch miał dużo miejsca i był dobrze osłonięty. Ale ponoć stokke prowadzi się dobrze i jest dobrze wykończony. Ja to jednak lubię czuć co pcham ;)
 
Ja nawet o wyprawce jeszcze nie myślałam. jakoś nie ciągnie mnie zupełnie. Wózek to będzie wyzwanie bo muszę kupić lekki i sama gondole. Trochę się boję przez Internet ale znalazłam do 10kg łącznie że stelażem.
 
reklama
Fiolka mój też z neta bo na żywo nie znalazłam i w sumie daleko od tego ze zdjeć nie odbiegał. ( no moze kolory mniej żywe).
 
Do góry