reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Powiem Wam, że ja póki co nie słyszałam nic od lekarza na temat krzywej cukrowej. Czy jes jakiś okreslony termin na to badanie?
 
Ja tez bylam dzisiaj i.... jak wspominałam w innym wątku Kacperek okazał sie Oleńką xD Spoko, z kotem mialam podobnie.... Shiro przez dwa dni był Shirą :D
 
Dziewczyny , czy Wy normalnie sie malujcie w ciazy i używacie kosmetyków takich jak przed ciąża? Zaczęłam dłubać w necie i troche się przeraziłam ile jest substancji szkodliwych :/ nie chce popadać w paranoje, bo mój ginekolog nie mówił żeby coś tak szkodziło, ale czytając w necie idzie oszaleć ;)
 
Przez skórę bardzo niewielka ilość substancji szkodliwych przenika do dziecka, dlatego m.in. można farbować włosy. Bardziej szkodliwe jest wdychanie oparów, bo to prędzej trafia do krwiobiegu i przez łożysko do dziecka.
 
Witam
Jestem Ewelina mam 33 lata i jest to moja pierwsza ciąża.
Mam termin na 1 lipca ale ponieważ to ciąża mnoga to raczej zakończy się w czerwcu :) Bedą czerwczyki :)

Pozdrawiam wszystkie brzuchaczki :)
 
Madzia_lenka ja od lat uzywam naturalnych kosmetykow z certyfikatem... dla dziecka tez tylko takie kupie.

laciaszek witaj :-)
 
reklama
Happy ja tez teraz zdecydowałam sie np. na krem do twarzy z Perfecta Mama, rekomendowany dla kobiet w ciazy i tam w składzie tez jest składnik szkodliwy, dlatego juz zgłupiałam ;) w produktach dla alergikow bez parabenow i innych konserwantów tez jest ten składnik.
Witaj Ewelina, gratulacje bliźniaczek :)
 
Do góry