reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Cześć Dziewczyny!

Witaj Ewelino! :D Będziesz miała w domku podwójne szczęście! :D

Madzia_lenka ja mam jakiś krem bez parabenów, ale nie przygladałam się bliżej skladowi. Płyn pod prysznic też bez parabenów, do higieny intymnej tym bardziej (dodatkowo bez SLS i mydła, kupiłam specjalny dla kobiet w ciąży - nie wiem jakie składy mają inne), a co do składników szkodliwych to one są prawie we wszytskim...
 
na tej stronce znajdziesz mineralne... maja bardzo dobre skladniki. Ja akurat uzywam podkladu Lily Lolo. Jest bardzo wydajny.
 
Ja i w pierwszej ciąży i tej normalnie się maluję. Co prawda ogólnie mało, ale zawsze. I lubię szminki i normalnie nimi się maluję. Nie ma co popadać w paranoje.

Jedynie odradzam J&J dla dzieci, bo to świństwo.

Ogólnie co do kosmetyków dla dzieci to polecam stronę sroka.o.pl
 
reklama
Mujer ja swoja przygode z kosmetykami naturalnymi zaczelam dlugo przed ciaza. Mialam okropne problemy z cera, hormonalne zawirowania itd. Odkad je uzywam wszystko sie unormowalo. Jestem super zadowolona. ;-)
 
Do góry