reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Hej Kristin! Tak jak Elianna napisała dobrze, ze problem jest wykryty w odpowiednim czasie. Taki plus ze będziesz miała duzo czasu dla siebie :) korzystaj z odpoczynku, a Dzidziuś po urodzeniu odwdzięczy sie po stokroć :)
Ja od poczatku ciazy miałam problemy emocjnonalne, strasznie bałam sie o Maluszka bo chorowałam i wkręciłam sobie rożne rzeczy. Dodatkowo po pierwszym usg genetycznym okazało sie ze w serduszku jest problem bo zastawka sie nie domykala i była fala zwrotna. Powodów mogło byc kilka, jedna z nich to infekcja, która wtedy przechodziłam (zapalenie krtani). Jutro mam usg połówkowe (trzymajcie proszę kciuki), stresuje sie, bo bedzie wiadomo cos wiecej na temat serduszka.
 
Dziekuje Wam za rady slodyczowe. Tez w takim razie cos sobie zjem dobrego jutro przed badaniem i to bez żadnych skrupułów hihi ;)
 
Dziewczyny dziękuje za mile powitanie :) Madziu trzymam kciuki żeby na wizycie wszystko było w porządku. Ja dużo leże i wypoczywac, nadrabia zaległości książkowe ;) Na USG połówkowy wszystko wyszli u nas Ok :) Dzidzia wazyla 01.02. 560g tylko ta szyjka :( ale wierze że będzie dobrze,bo Mały ciągle się rusza i wierci :)
 
Jestem juz po usg połówkowym. Wszystko jest Ok :D zastawka w serduszku sie domknęla, Młody (bo juz na 200% chłopak) dobrze sie rozwija, wazy 441g i termin wg tego usg mam na 8 czerwca :) jestem strasznie szczęśliwa, ze z serduszkiem wszystko w porządku :)
 
reklama
Do góry