reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Ja jeszcze pracuje i mam zamiar do końca marca a jak wyjdzie to jestem ciekawa :)
Zobaczymy jak synek zadecyduje :)

A mi sie te stokke nie podobają, jak usłyszałam jak one skrzypią to już w ogóle
 
reklama
A te wózki nie mają regulowanych wysokości rączek? Mój Jedo ma regulację i na moje 162 cm pasuje, a mąż sobie podnosił i dla niego też ok :) najniższe są chyba wózki Mamas&Papas, jak dla mnie aż za niskie bo trzeba się bardzo nachylać do dziecka.
 
Ma plusy i minusy jak wszystko ;) Jestem zadowolona do tego stopnia, że go nie sprzedałam ;) uważam że jest bardzo solidny, wygodny dla dziecka, ma dużą gondolę, fajnie się prowadzi, a po śniegu i wertepach idzie jak czołg ;) ale ma też wady, tzn jest dość ciężki, zwłaszcza w wersji z gondolą i ma duże gabaryty, przez co zajmuje nam cały bagażnik. Kupiłam więc okazyjnie drugi wózek 3w1 chicco enjoy za 200 zł ;) idealnie mieści mi się do bagażnika, a mam malutki samochodzik na miasto ;)
 
Wiem że praktycznie wszystkie mają regulowana rączkę ale ogólnie gabarytowo patrzę żeby nie był większy ode mnie hihi mąż i tak nie wychodzi z wózkiem bo go praktycznie nie ma to ma byc wygodny dla mnie :p i ewentualnie dla mojej córci która juz mówi że ona będzie też prowadzać wózeczek :)))
 
mama_ka bugaboo ma gondole niziutko... no i jest super lekki. Ja mam nadgarstki chude jak dziecko (zadne bronsoletki czy zegarki mi nie pasuja) takze z ciezszym nie dalabym sobie rady.
 
Gdzie mam wstawić fajny pomysł? Mogę tu?
Naklejki na każdy miesiąc życia dziecka. Sadzasz malucha zawsze w tym samym miejscu np z tą samą zabawką i przyklejasz naklejkę na brzuszek. I pstryk fotka! PoGooglujcie sobie, sprytne to :) są różne kolory...
 

Załączniki

  • 1454177170557.jpg
    1454177170557.jpg
    43,7 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Do góry