reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Rodziłam w lutym, więc w sumie mam świeże informacje :p ja już wolę sprawdzać opinie o lekarzach. Myślę, że jak ktoś ma same złe to raczej nic dobrego z tego nie będzie. I prawda, jak do ginekologa można z dnia na dzień to masakra. Czym lepszy tym dłuższe terminy. Ja w ogóle źle trafiam jeżeli chodzi o ginekologów. Z innymi lekarzami jakoś lepiej.
 
reklama
Mujer lekarz i takie teksty to aż nie smaczne bym skargę złożyła bo nie którzy to jak święte krowy a tak naprawdę pracują za nasza kasę
 
Mnie to juz chyba nic nie zdziwi... Rodziłam na Inflanckiej, gdzie po 20 godz porodu zrobiono mi cc, lekarz wyszedł żeby pogratulować mężowi syna, a na to położna, która zabierała mnie na salę pooperacyjną mówi do mnie "a czego tu gratulować? nie rodziła przecież tylko dziecko jej wyjęli" :oo: Potem w ciągu nocy na sali pooperacyjnej tez miała kilka dobrych tekstów. Pyta mnie jak syn będzie miał na imię, odpowiedziałam że Michał, co jej sie spodobało bo jej syn tak sie nazywa ;) ale zaraz komentarz "bo ta co obok pani leży to dziecku na imię Maja dała. Co to za imie Maja? beznadziejne" :D
 
Ja nie wiem jak to jest, że kobieta na kasie musi być zawsze mila, uprzejma, mimo iż chamską je potrafią obrażać. Skarga i wylatuje. A lekarze i pielęgniarki robią co chcą. W ogóle co to kultura, mentalność? Jak można tak człowieka poniżać, obrażać, bo ma mniej kasy, bo ma gorsze wykształcenie, bo coś tam. Nie kumam, serio. Dlaczego ci ludzie nie widzą tego, że sami są żałośni.
 
Nawet nie wiecie jak mnie wpieniają ludzie, którzy wyżej srają niż dupę mają. Oj strasznie mnie takie tematy ciśnienie podnoszą. A takie paniuse z dobrych domów, najlepiej z bogatym mężem. Myślę, że są najważniejsze, najpiękniejsze, z taką pogardą patrzą na innych. O losie, nie cierpię. Raz czytałam artykuł o kasjerkach. I jedna babka powiedziała do syna "ucz się, bo skoczysz jak ta pani", aż żałowałam, że ja nie stałam za nią, wrrrr. Sorry, ale musiałam się wyżyć :D
 
Dokładnie tym bardziej ze nie jedna Kasjerka w tych czasach po studiach jest masakra po takim zachowaniu można poznać człowieka może mieć kasę być na stanowisku a i tak być burakiem
 
reklama
A ja nie lubie z kolei jak mnie ktoś traktuje jak małolatę hahaha :p wg mnie wcale nie wyglądam jakoś super młodo,
Juz sama nie wiem moze to przez kolor włosów? Ale mam wrażenie ze ludzie często nie taktują mnie poważnie :/ Nie czuje sie jakas stateczna matka czy cos, ale no bądźmy poważni zaraz bede miała drugie dziecko a czasami mam wrażenie ze sama jestem traktowana jakbym nim była! :D
 
Do góry