reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

U mnie nie ma zmiłuj, przed każdą wizytą położna waży, mierzy ciśnienia itd. W poprzedniej przychodni też tak miałam. W domu nie mam wagi :p
 
reklama
Strach stawać na wadze :p Ale trudno, ciąża to nie czas na kompleksy. Po porodzie weźmiemy się za siebie ze zdwojoną siłą (jak nam dzidzie pozwolą :p)
 
U mnie z dwójką będzie ciężko na ćwiczenia. Ale i tak człowiek chudnie. Wiecznie w biegu, długie spacery, nie ma czasu na jedzenie.
 
U mnie też położna waży. Tylko pierwszą wizytę wyznaczyli mi na 21 tydzień czyli za dwa tygodnie. Do tej pory byłam u lekarza potwierdzić ciąże ( zrobił mi test z moczu) i jedno usg w szpitalu. Nic więcej mnie nie badali. Teraz drugie usg i w końcu położna. W Polsce wizyty i badania częściej. Tu nikt się ciążą specjalnie nie przejmuje.
 
Uff, to dobrze, że nie jestem sama, bo już zaczęłam się martwić. I tak mam lekkiego stresa przed jutrzejszą wizytą, w sumie to zawsze mam.... Dzisiaj czuje jakiś wewnętrzny niepokój....

ja byłam wczoraj babkę mam super, powiedziała żeby się nie przejmować wagą bo dzidziuś się dobrze rozwija. u Ciebie pewnie też tak będzie
 
ja ciśnienie i wagę sprawdzam w domu w dniu wizyty. w mojej przychodni nie mierzy gin. tylko pielegniarka w rejestracji i zawsze każą czekać bo kolejkę mają, a w domu na spokojnie, zresztą ja mam zawsze wysokie u lekarza ciśnienie bo się stresuję.
 
To ja znowu z pulsem mam problem. I zawsze na wizycie, ale czuję, że serce mi wali z nerwów. A jak powiedziałam, że to ze stresu to ona, że każdy się stresuje, ale puls za duży. I dlatego miałam ktg i teraz kardiolog mnie czeka. Ale ja już mam tak u lekarzy. Kiedyś poszłam do mojego internisty, jakaś tam choroba i mnie badał i też mu moje serce nie pasowało. I też kardiolog, ekg, holter na 24 godziny. Ale wszystko było ok.
 
reklama
Do góry