reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Hihihi, świetne z tym "Drugim" ;-) Ja uczyłam kiedyś bliźniaków Marka i Aureliusza. Gdy się ich razem woła, to brzmi w miarę ładnie, ale samo Aureliusz... brrr!

Anio z tymi bliźniakami było by genialne :) strasznie lubię jego wiersze
Moi tesciowie mają 2 synów Jana i Pawła i śmiejemy sie że na szczęście nie było 3 bo nazywał by się drugi ;)

Franek bardzo ładne ale z r i już w naszej rodzinie zajęte :)
 
A jeszcze tylko króciutko na temat imion. Wiecie jak miałam mieć na imię gdybym była chłopcem ? Bożydar - nieźle, co ? Dzięki Ci Panie że jestem kobietą :-) No teraz to już naprawdę uciekam :-) Do jutra !
relg3e5e3tkbmf8s.png
 
Ja po wizycie. Pobrali krew, zmierzyli, zważyli i uznali ciąże w 10 t i 1 d ;) usg za dwa tygodnie i też już liczę czas.
 
Fiolka w elastyku bedzie wam latem goraco bardzo masz do niej tylko jedno wiazanie i to takie ze 3 warstwy chusty na dziecku wiec srednio. A skosno krzyzowa mozesz kupic cienka i dobrac odpowiednie wiazanie do temperatury. Natomiast mei tai i tak nie mozesz wiazac za wczesnie wiec szkoda troche.

Gabi ja kocham chusty wiec jak cos moge wam doradzac w tej kwestii ;)
A jak pijesz inke to tez cie odrzuca? Bo ja robie sobie 2 lyzeczki inki i lyzeczke normalnej kawy i dzieki temu daje rade wypic ;)

Paulina ja nosze odkad Ignas skonczyl miesiac. I uwazam ze jest latwe, ale jak wszystko trzeba to wycwiczyc. A noszenie ma same plusy wiec warto.

Sowmagda. Trzymam kciuki aby wszystko dobrze sie skonczylo. Moze to tylko strach przed taka zmiana?

My wlasnie z maluchem zalegamy na kanapie :) moze jakas drzemka nam skapnie ;)
 
O właśnie.. tyle piszecie o kawie. Pijecie regularnie? Przyznam szczerze, że w ciąży odstawiłam ją zupełnie, ale też nigdy nie czułam potrzeby jej picia. Kawę wybierałam raczej do towarzystwa. Teraz jednak mam taaaaaką wielką chęć na kawę. Inkę bym ze smakiem wypiła. Chyba męża do sklepu wyślę podczas gdy ja będę miała badanie ;-)
 
reklama
Ja pije codziennie rano. Nie zawsze uda sie wypic caly kubek ale lubie i pije. Na poczatku mnie odrzucalo puki nie wykombinowalam polaczenia z inka ;)
 
Do góry