reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Katrine trzymam kciuki, pewnie byłaś w szoku, super wiadomość. Musi być dobrze. Miałaś jakieś wzmożone objawy?
 
Dziękuję Wam dziewczyny :* Mam nadzieję, że wiara czyni cuda i oba Maluszki zechcą zostać z nami.
Roxxi podejrzane jedynie były baaardzo mocne krechy na teście. W pierwszej ciąży test robiłam chwilę później, a kreseczka była blada. Tu od razu jak nasiusiałam to wprost w sekundę zrobiły się bordowe. I wcześniej dopadły mnie mdłości i rzygawki. No ale to chyba nie wyznacznik. Nawet nie podejrzewałam...
 
Katrine trzymamy mocno!
Czy któraś z Was będzie miała badania prenatalne? Ja tak :( 1.12 no bo stara już jestem...
 
Katrine a robilas bete? Bo u mnie te pojejzanie wysoka wyszla w 3rdc byla 1590 a 4 dni pozniej 5924 za to zarodeczek maluni nic widac nie bylo jeszcze.

Fiolka no wlasnie to gadanie jest masakryczne co do edukacji. Ja mojemu synowi zawsze mowie ze jaka szkole wybierze taka zaakceptuje wazne aby mial zawod.

Dzien dobry. U nas noc jakas dziwna maly mi poplakiwal. Jakis pierd mu chyba utknal w pupce. Ale jak juz przestal to spal pieknie do 7 wiec jestem wyspana.
Galaxia ja nie mam objawow procz apetytu. To dla mnie wyznacznik ze jest okej ;)

Mikego dnia
 
Dzień dobry :) ja dzisiaj miałam ciężką noc. Czułam się jakbym miała skurcz nogi, ale w jajniku. Dziwne to było uczucie i dość przerażające. Nie wiem nawet jak to opisać za bardzo. Leżałam większość nocy na prawej stronie i miałam wrażenie jakby mnie dopadł właśnie skurcz jajnika. Czy któraś z Was tak miała kiedyś?
 
reklama
Do góry