reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Kulkaa nas też nie stać na bilety do teatru. Przesadzaja z tymi cenami. Dostalismy darmowe zaproszenia na próbę generalną do Strasznego Dworu ;) a w kinie to już nie pamiętam kiedy byłam..
 
reklama
Ja w kinie byłam chyba z rok temu a w teatrze to chyba ze 2 lata temu ale u nas w mieście niestety nie ma teatru dlatego trzeba jeździć do innego miasta.
 
Ale Wam zazdroszcze tych usg w 12 tyg :-) Ja mialam pierwsze USG na poczatku pazdziernika a kolejne bede miala na Swieta. Ale za to zrobie sobie na Swieta a potem u siebie 2 tyg pozniej bede miala "legalnie" :-) Nadrobie sobie :-p

Oj w kinie ja bylam ostatni raz w ciazy z mlodym czyli 3 lata temu :-)
Mam ochote na Listy do M 2 i mam nadzieje ze jeszcze na Swieta beda grac to mama zajmie sie mlodym a my z mezem pojdziemy. Tutaj nie chodze do kina bo jezyka nie znam :-)


Mój ukochany młodszy o 7 lat, przebij to :):)

WOW :-)

Galaxia, ja się budzę i zanim dobrze otworzę oczy- już czuję, jak mnie mdliii, więc zazdroszczę troszkę, bo zapomniałam już, jak to jest zaczynać dzień bez mdłości. Z drugiej strony, gdyby tak nagle teraz mi minęło, pewnie umierałabym ze strachu, ze to zły znak, hehe.

Ja sie w tamtej ciazy przejmowalam kazdym pierdnieciem, uplawem, bolem itp. W tej dalam na luz bo zwariowalabym :-)
 
Galaxia, no właśnie myślałam, że w tej ciąży też dam radę wyluzować, tyle już za mną, czas się uspokoić. No ale nie potrafię :baffled: mam nadzieję, że właśnie usg genet.i przejście w 2 trymestr mnie uspokoi. Nie panikuję może tak jak w ciąży z małą, staram się większym rozsądkiem wykazać, ale taki ze mnie chyba typ ;-)
 
Witaj Klaudio :)

Co do męża to widzę, żem nudna jak flaki z olejem :tak:
Przygarnęłam chłopa z tego samego rocznika, ale jak zaczynaliśmy romans te naście lat temu to mnie na imprezy wpuszczali bez problemu a on ciągle musiał dowodem machać :-)
Do tej pory zresztą wygląda bardzo młodo


A co do wyjść to ja mam bajkową sytuację bo moja mama mieszka 2 bloki obok, więc przynajmniej raz w tyg wieczorem możemy się urwać, na kawę, spacer czy do teatru (nawet jutro lecimy na Pożar w burdelu) i noszę ją na rękach za to :)
przy dwójce już pewnie nie będzie ta różowo, zobaczymy.

miłego weekendu wszystkim
 
Gabi mi za 2 tygodnie moja gin ma zrobić dokładne pomiary. A te dokładne to w 20tyg chyba będę robić. tak w pierwszej ciąży miałam.

Ale bym chciała komuś dziecko sprzedać ;) ach marzenia 3 lata prawie bez przerwy z nim jestem.
 
reklama
No to znów IP. To już raczej koniec. Pęcherzyk nieco urósł, zarodka nie widać, za to jest krwawienie. Czekam na wyniki bety. W poniedziałek powtórka i zobaczyć czy będzie przyrost. Ale raczej ciąża się nie rozwinęła i zaczyna się poronienie.
 
Do góry