reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

AsiaSzw ja po ostatniej mojej ciazy wolę dmuchać na zimne i poczekam do tego drugiego trymestru;) szybko zleci a i ja będę spokojniejsza; )
 
reklama
No jasne. Spokoj najwazniejszy.
Mnie akurat denerwuje takie stanowcze odradzanie komus tego. Jestem fryzjerka i wierz mi temat zgłebilam dokladnie w poprzednich dwoch ciazach wlasnych, a i wielu ciazach moich klientek ;) ja farbuje co miesiac bo akurat moj kokor wymaga czestego odswiezania aby byl ladny.
 
Jo79, gratuluję świetnych wieści :-) ja w pn, a już mam stresik.

Ritnes, z tym naszym Lubisiem to w ogóle było... na str. internetowej schroniska opisany jako mały, sympatyczny piesek, urocza fotka- a tu niezły byk się okazał, do tego łobuz, ale co tam ;-) oprócz psa Lubisia mamy jeszcze papugę.

Jak tam nowe fryzurki?
Ja pod koniec miesiąca będę robić pasemka.

Mnie dziś koszmarnie muli, cały dzień, właśnie wróciłam z pracy i marzę o drzemce, ale pojedziemy jeszcze na zakupy zaraz- maraton jak zawsze. Ale za to weekend, jak ja się cieszę!
 
Hej nie nadrobię.
gratuluję wizyt:)

ja ściełam włosy na krótko miałam do pasa prawie:p
Fajnie tak się zmienić . Też z wykształcenia jestem fryzjerka ale nie pracuje w zawodzie tzn po technikum nie ma się doświadczenia i ciężko coś znaleźć.
Ja teraz jestem anty chemia kompletnie ;) choć chyba się skuszę na jakieś odświeżenie włosów do nowej fryzury.
 
Ja tez uważam że mozna farbowac wlosy w ciąży. Nie słyszałam o ani jednym badaniu naukowym z którego wynika że farbowanie jest szkodliwe. Przez skórę nie ma szans żeby cokolwiek przedostalo sie do dziecka. Jedynie niebezpieczne moga byc opary ale wlasnie są farby bez amoniaku a i te z amoniakiem to juz nie to co kiedys. Ja farbuje co miesiac bo co drugi wlos u mnie siwy. Ostatnio bez amoniaku.

A do dentysty ponoc powinno sie isc raz w kazdym trymestrze.
 
Fiolka to odwazna jestes jak na krotko ;-). Ja przyciemnilam i 5 cm obcielam. Ale tez wyszla mala zmiana :p Od razu mi sie humor poprawil.
 
reklama
Do góry