reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

I kobitki, jakie z Was staruszki? ;P moja ciocia urodziła pierwsze i ostatnie dziecko w wieku 45 lat. Była wtedy 2 lata po ślubie i nikt jej nie dawał szans na ciążę, a jeśli już, to wiadomo czym straszyli. A kuzynka moja ma obecnie 15 lat, jest wzorową uczennicą i radzi sobie świetnie :)
 
reklama
G.abi ja ze wzgledu na wiek tez sie kwalifikuje ale raczej nie bede robila, zobacze co wyjdzie na usg genetycznym:))
 
Gabi ja też nie czuję się wyróżniona, ale tak czy siak muszę robić. Nawet jak wyjdzie usg gen dobrze to amniopunkcje też będę robic, zastanawiam się jeszcze nad tym badaniem z krwi matki ale zobaczymy mam jeszcze kilka tyg na zastanowienie się.
 
Gabi ja mogę przebić to w drugą strone:) mój ukochany starszy jest odemnie o 12 lat:p ale różnicy w ogóle nie czuję:) może troszkę widać ale mnie to kompletnie nie przeszkadza.
 
Jeśli chodzi o moje badanie to usg plus jakieś 2 z krwi mojej. Nie chce jakoś dużo czytać na ten temat bo wiem że będę świrować. W sumie już nie długo więc jakoś przeżyję do tego czasu bez dokładnej wiedzy.
Paulina :):) wygrałaś
 
Dzien dobry :-)

Ale sie dziś wyspałam! Synek pojechał do dziadków, dopiero jutro rano go odbieramy. Niestety ma paskudny katar więc troche sie martwie i liczę że sie nie zaraże.. My dziś z mężem idziemy do opery :-) Ostatni raz byliśmy chyba w ciąży z Michałkiem.

Katrine gratuluje bliźniaków! Ja zawsze chciałam ale jak widać sie nie udało ;) niestety bardzo duży jest odstek ciąż bliźniaczych w ktorych na wczesnym etapie jeden bliźniak wchlania drugiego. Tak jakby odbierał mu siły witalne. Mam nadzieję że u Ciebie bedzie onaczej. Moze ten drugi dzidziuś jest po prostu młodszy? To jedno czy dwujajowe?
 
Cześć, witam się i ja :-)
Gabi, ja usg genetyczne będę robić, jeśli będzie ok- na tym koniec, pewnie w podobnym terminie jak Ty, pojutrze mam wizytę, to się dowiem.
Muszę dziś chatę odszorować, a najchętniej bym leżała ;-)

Galaxia, ja się budzę i zanim dobrze otworzę oczy- już czuję, jak mnie mdliii, więc zazdroszczę troszkę, bo zapomniałam już, jak to jest zaczynać dzień bez mdłości. Z drugiej strony, gdyby tak nagle teraz mi minęło, pewnie umierałabym ze strachu, ze to zły znak, hehe.
No i chyba hormony buzują, bo wczoraj wieczorem siedziałam i płakałam, że mi się kontakty w telefonie pokasowały.

Mamaka, fajnie, że macie okazję wyjść, o rany my nie pamiętam nawet kiedy byliśmy w teatrze, za drogie to dla mnie niestety rozrywki, ale w grudniu obiecał mi mąż kino i drugą część "Listów do M.". Wiem, że to nie tak ambitne jak opera, ale pierwsza część nam się podobała, więc zawsze jakaś opcja na miły wieczór we dwoje się szykuje :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
PaulinaT ja roznicy wieku tez nie czuje. Zreszta wygladam na mlodsza ;-). Ale jak poznalam meza to mial niecale 19 lat wiec troche dziwnie sie czulam jak sie dowiedzialam. Nastolatka poderwalam :-) :-)
 
Do góry