reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co powiecie o Maclarenie?

Mam do Ciebie prosbe jak mozesz powiedz mi Quest od jakiego wek dziecka jest dobry- 6msc???. Znalazlam kilka roznych wersji od jakiego wieku maluszka nadaje sie i zglupialam :-) Dodam,ze nie bedzie to spacerowka na codzien tylko na wyjazdy, a z tego co sie orientuje to on jest idealny na loty samolotem, bo leciutki i malutki.

Spokojnie się nadaje :tak::tak:
 
reklama
Strasznie wysoka, za tą cenę spokojnie model 09 kupisz, a to jest 08. Chociaż możliwę, że ceny w góre robią bo tych już nie będzie, a dużo chętnych jest. Poszukaj na allegro może coś jeszcze będzie.

No niestey maclareny strasznie poszły w góre , ja kupiłam w kwietniu za 850 zł XT na allegro , teraz już widziałam że sa po 1100zł a w sklepie jedym widziałam za 1300. Kolezanka w tym samym czasie XLR dorwała za 990zł a teraz koło 1500zł kosztuja:szok::szok:
 
Hejka, ja byłam w sklepie i przymierzalismy się do wózków. Jednak wybierzemy Maclarena XT, bo ten Quest ma nie za dobrze odchylane oparcie i mniejsze kółka. A tamten jest w sam raz. Tylko w sklepie był za 1350 zł!!. Na Allegro są za 1100...myslicie, że będzie cos taniej czy nie bardzo?
 
Hejka, ja byłam w sklepie i przymierzalismy się do wózków. Jednak wybierzemy Maclarena XT, bo ten Quest ma nie za dobrze odchylane oparcie i mniejsze kółka. A tamten jest w sam raz. Tylko w sklepie był za 1350 zł!!. Na Allegro są za 1100...myslicie, że będzie cos taniej czy nie bardzo?

Co najwyżej drożej ta firma raczej przecen nie robi :tak: a wózki drożeja z każdą kolekcją . Do wózeczka dokup sobie od razu taki uniwersalny pałak kosztuje koło 40-60zł
 
Witam, ja mam Quest-a właśnie i jedyną wadą jak dla mnie są małe kółeczka, przez co tłucze się na kostkach, chodnikach... Reszta super, prowadzi się lekko, dobrze się podbija, oparcie rozkłada się do pozycji półleżącej. Jeśli chodzi o wysokość rączki to wydaje mi się że dla osób wysokich lepszy byłby Jane energy, w podobnych pieniążkach, i tam oparcie rozkłada się do pozycji leżącej i z tego co wiem można je regulować w 5 pozycjach, ma też większe kółeczka, co wg mnie jest ważne, zwłaszcza jeśli jezdzi się po kostkach.
Mam nadzieję, że coś pomogłam ;-) Jeśli chciałabyś to zmierzę dokładniej wysokość rączki. Pozdrawiam :)
 
Dzieki, wiesz co, mój mąż ma 183 cm i przymierzał się do różnych, dlatego wybraliśmy XT, no i kółka większe i rozkładane oparcie, dlatego on.
Kurczę, no ale jak będą miec nową kolekcję w 2010, to co zrobią z tymi z tego roku, jak nie zejdą? To dziwne nie robic przecen????
 
reklama
Dzieki, wiesz co, mój mąż ma 183 cm i przymierzał się do różnych, dlatego wybraliśmy XT, no i kółka większe i rozkładane oparcie, dlatego on.
Kurczę, no ale jak będą miec nową kolekcję w 2010, to co zrobią z tymi z tego roku, jak nie zejdą? To dziwne nie robic przecen????

Te wózki tak się sprzedają że nie robią z zresztą pewnie bedzie tak że te z tego roku zostaną za te 1100 zł a te z nowej kolekcji będą po prostu droższe . Jedyny maclaren jakiego widziałam w przecenie to był volo za 350zł . I śpiworek mi się udało kupić ze starej kolekcji za 137zł
 
Do góry