reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

reklama
Dziewczyny bylyscie w lidlu zobaczyc te ciuszki z bio bawelny?
Ja pojechalam i byly juz prawie pustki kilka opakowan na 86/92 jedynie 2pak tych polspiochow spodenek udalo mi sie kupic,szkoda troche bo fajny gatunek.
 
Ja byłam z samego rana, kupiłam dwie paczki bodziaków, spodenki i bluzeczkę na później już. Jakość faktycznie super, ale u mnie walka była prawie jak o crocsy ;)

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
u mnie pełno tego było i luzy. ale ja ubranek nie kupowałam. kupiłam pościel tylko i kurtkę dla córki :)

33tc ♡Tymon♡ +12kg
 
Betka u mnie moja mama była na łowach i z kolei wiecej mniejszych było. Mam body i spodenki oraz sweterek i pajaca na 62/68 oraz bluzeczke na 74/80. Ten pajac wielki wyglada, zreszta te body 62/68 to bardziej takie 68 i takie chcialam bo na 62 mam dużo juz.

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
w naszym lidlu tez w południe już nic nie było, same 50/56 a takich malizn nie potrzebuje. Za to też córce kupiłam tą kurtkę i zadowolona i ona i ja :)
 
Do góry