reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

reklama
Zazdroszcze ze u Was byl taki wybor tych ciuszkow ja w sumie moglam jeszcze w jakims lidlu zobaczyc bo mam kilka ale czasu dzis nie mialam.
 
Zobacz załącznik 769961
1472318676925.jpg


Tak się prezentują lidlowe ubranka. W zasadzie wszystkie są bardzo podobne więc bez sensu było brać 20 sztuk.

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1472318676925.jpg
    1472318676925.jpg
    48,7 KB · Wyświetleń: 585
Nie wiem na co sie zdecydowac czy kupic spiworek taki na zime,kombinezon czy to i to? Co radzicie,co jest praktyczniejsze?
 

Załączniki

  • hmprod.jpg
    hmprod.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 119
  • hmprod (2).jpg
    hmprod (2).jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 121
W sumie w tym pierwszym dziecko ma pewnie wygodniej ale chyba w drugim łatwiej np w fotelik zapiąć... Ja mam w sumie kilka kombinezonów na różne temperatury i o ile dziecko nie będzie protestować to chyba na tym poprzestanę :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi udało się kupić właśnie taki fajny śpiworek , że na środku, w okolicy nóżek ma taką jakby kieszonkę i przez nią można przełożyć pasy fotelika , żeby dzieciaczka zapiąć . Więc wydaje mi się , że te śpiworki to fajne rozwiązanie bo łatwo ubrać maluszka , tylko chyba warto zwrócić uwagę żeby była ta możliwość przełożenia pasa . Wcześniej zamówiłam taki śpiworek z zalando to nie było czegoś takiego , więc go odesłałam .
 
reklama
Do góry