reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

dziewczyny nadrobić Was po nieobecności nie mogę, ale macie z tymi wózkami, ja chyba jednak aż tak na wygląd nie patrzyłam. Zamówiliśmy gondolkę do naszego bebetto nico i czas oczekiwania 2 miesiące.... masakra, dobrze, że się zebrałam już.
 
reklama
Piszecie o noszeniu 4-5 latków a moja 3 latka wazy 21kg i nie wyobrażam sobie jej nosić[emoji33]

Ja mam fotelik Maxi Cosi pebble z baza.

To moje ostatnie uszytki
1467572725-cetikw.jpeg

1467572735-3uxpnb.jpeg


A to zakupy
1467573045-jwaw24.jpeg

1467573061-srrzn1.jpeg

1467573076-4ypuuf.jpeg

1467573090-cjfkgh.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poziomki ale zdolna jestes:) kiedy ty masz czas na to? Ja to totalne beztalencie jestem:(
Super jest ten zawijany kocyk, gdzie go znalazłaś?

Macie jakies sprawdzone butelki i sterylizatory? Byłam dzisiaj w sklepie sie rozejrzeć i nie wiem co wybrać, planuje karmić piersią ale jakby co to lepiej cos w domu mieć.
 
Poziomki interesuje mnie ta aplikacja co masz z jednej strony kolderki. Ten lisek.
Chodzi mi jak to się nazywa. Chyba widziałam coś takiego w sklepie internetowym z tkaninami, ale nie jestem pewna.

 
Poziomki super ta strona z materiałami, można zamawiać małe ilości? długo czeka się na przesyłkę? Muszę moją mamę zmusić do naprawy maszyny, bo jej się coś ostatnio popsuła i uszyję sobie poszewki na mini kołderkę, którą miałam z rożka...
 
reklama
Do góry