reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

Tylko warto kupić też wózek tam gdzie można Ho w razie co wygodnie odwieść a nie np wysłać nie wiadomo gdzie kurierem... chciałam kupić na allegro ale tym razem wybiorę sklep stacjonarny bo już drugi też się nacięłam ...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ann dzięki:)
i tak w necie ceny się różnią tego wózka o dość dużo, ale też wolę stacjonarnego sklepu poszukać niech mi pokażą co i jak i wogóle:)
 
Wózkiem trzeba sobie po sklepie pojeździć, sprawdzić czy jest zwrotny, czy wysokość rączki Ci pasuje, czy prz zakrętach się nie koleboce na boki.

Tak jakbyś auto kupowała ;-) ;)
 
To ja dziś "zaszalałam" i kupiłam niebieski kocyk taki z kapturkiem na główkę i zamówiłam jedną butelkę z tej firmy Lovi. Jeszcze chce zamówić z Aventy i mieć dwie dla porównania :-) Ubranek póki co nie będę kupowała bo przyjaciółka w grudniu urodziła bliźniaki (chłopców) i ma dla mnie kolekcje ubrań. Zobaczę co dostanę i wtedy ewentualnie pomyślę, choć podejrzewam, że tego będzie baaardzo dużo bo w końcu po dwójce :-) w sumie za chwilę się okaże, że poza kilkoma pierdołami to wszystko albo dostanę albo w prezencie mi kupi rodzina.....! Hmm oczywiście fajnie ale przecież sama też bym chciała wpaść w szał zakupów :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja nie wytrzymałam i już wykupiłam pół sklepu xD kupiłam ciuszki uniwersalne, ale czuje, że będzie chłopczyk <3
 
co do wózka to ja chyba należę do nielicznych wyjątków i bardzo długo używaliśmy spacerówki z wózka 2 w 1 dokładnie takiej: Link do: Bebetto Nico | sklep dla dzieci TOMI.pl . W sumie kupowaliśmy tylko spacerówkę, bo gondolę miałam starą i klęłam cały czas użytkowania (już więcej nie ulegnę teściowej :) ). Jedyny plus tamtej gondoli to, że była duża, tak poza tym masakra. Teraz do tego samego stelaża dokupimy gondolkę tylko, bo jeszcze są w sprzedaży. Natomiast ja boję się, że mały może się szybko przestać mieścić. Pocieszam się, że tamta spacerówka jest mocno osłonięta i rozkłada się na płasko. Ja też jestem przeciwniczką tych wszystkich kubełkowych. A jeszcze napiszę, że używałam długo tej ciężkiej wersji z pompowanymi kołami, bo mam okolicę, gdzie jest dużo krawężników, schodków, podjazdów i nierówności i na prawdę przy ciężkim dziecku, a moja córka mimo, że urodziła sie 3160 g to przybierała w tempie ekspresowym i w tym momencie jako niespełna trzylatka waży 16 kg (choć na grubą nie wygląda).
 
Do mnie przyszła butelka z Lovi :-) mam na oku jeszcze ładna pościel i rożek ale zastanawiam się czy już to kupować..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaaa.. :) ja kupiłam dr.Brown's [emoji7][emoji7][emoji7] antykolkowe bo niby Zuzia noworodkiem była 8 lat temu... A na samą myśl czy wspomnienie jej kolek mam ciarki. A pościel a raczej rożek czy otulacz koc grubszy bo to zima, zamówimy na TuliBuzi.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
a do mnie przyszła dziś paczka z hipp w środku ulotki taka przyssawka do auta husteczki nawilzane w teczce a już jakiś czas temu z bebiprogram taki otulacz:) nic nie kosztuje a cieszą takie pierdoły już myślałam, że nic nie wyślą:)
ja jadę zobaczyć w Ikei mebelki w week, już trzeba po mału się rozglądać dziewczyny co wybrać bo trochę tego jest...:)
 
Do góry