reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

ja po wózek jakoś we wakacje pojadę bo będę miała remonty w domu także po co ma się kurzyć wózeczek:D
 
reklama
Bellina no racja mój też mówił nawet o wrześniu a ile gwarancji dają tak z ciekawosci na taki wózek? 2?
 
Tak, wrzesień będzie ok ;) wiesz jak będzie wybrany wózek, to tylko kupić czy zamówić można na samiuśkim końcu.
I chyba 2 lata, ale pewna nie jestem, bo ja nowego nie kupowałam i teraz pewnie też nie będę.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sobie upatrzylam ale i tak gdzies trzeba będzie pojechac kupic bo u mnie w miescie maly wybor i malo takich sklepow nawet..
 
Ja wózek chce mieć na końcu sierpnia/ ewentualnie zaraz początek września. Ten miesiąc gwarancji w tą czy w tamtą nie robi mi różnicy :-) a później to nie wiem jak się będę czuła i nie chcę martwić się o wózek ip :-) Ogólnie chciałbym mieć większość do września kupiona bo ja nie lubię czekać z takimi sprawami bo jestem zbyt niecierpliwa :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Beata 2 lata na nowe wózki. Warto obejrzeć i poszukać najtańszej opcji. Ja też kupowałam wózek w sierpniu jak mialam pierwszy termin na wrzesień.

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry