reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

Rolety Dreambaby są świetne. Chyba najlepsze. Jedyny minus - tylko 2 wersje rozmiarowe z tego co pamiętam. A może nie jest to minus, tylko my mamy niewymiarowy samochód? :-D
 
reklama
Dobra, powstrzymałam się od zakupu tego cudownego misia. Znając życie, to ja bym z nim musiała spać, żeby nie leżał na półce i nie zbierał kurzu :-D. Za to kupiłam Tymkowi wypaśne skarpetki Sterntalery i skarpetko-buciki z gumowymi podeszwami do używania jako paputki. Do lata ma w czym chodzić po domu :-).
 
Jaką byście poleciły spacerówkę? Zależy mi na tym żeby była lekka i składała się do jak najmniejszych rozmiarów, ale jednocześnie była porządna i odpowiednia dla tak małego bąbla :-)
 
Młody odziedziczył po siostrze maclarena techno xlr wózek niezniszczalny (dożywotnia gwarancja heheh) lekki 7 kg ja jestem baaardzo zadowolona jest jednak jedno ale wózek jest dłuuuuugi i nie mieści się do małych bagażników samochodowych niestety. Młody jeździł w gondoli Bebe Confort Loola ona ma chyba najmniejsze na świecie podwozie, składa się do niewiarygodnie małych rozmiarów i wchodzi do malutkiego samochodu, znajomi mają również wersje spacerową i bardzo zadowoleni są a my się zastanawiamy czy maclarana nie zamienić na loole i meć więcej miejsca w bagażniku.
 
Jak zmienialiśmy samochód to z maclarenem wyprawa była i pierwsze co sprawdzał małż to czy wózek wchodzi i do większości nie wchodził ale loola i do clio wejdzie i jeszcze miejsce na zakupy duże zostanie ;-) i do mniejszych bagażników też wchodzi więc chyba z ukochanym maclarenem się pożegnamy przed czym bronie się jak mogę buuuu.
 
Ja myślałam o maclarenie ale chyba mnie nie stac bo ceny są zawałowe poniżej 9 stów nie kupi ale wiem że są to super spacerówki bo mój brat miał z 10 lat temu i już wtedy były takie wypasione:-p
 
Fajnie się ta loola składa ale 11kg to nie mało. Mi się w nim jeszcze podoba, że można w dwie strony montować spacerówkę. Gdybym wiedziała o takim wózku 3 lata temu nie miałabym tego durnego x-landera :wściekła/y: tylko takie zgrabniutkie coś

Pamelcia z jednej strony 9 stów to dużo ale wozisz w tym dziecko znacznie dłużej niż w gondoli ok 2 lat i potem dwa lata następne dziecko to już się robi dużo
 
reklama
My kupiliśmy Peg perego pliko mini classico. Super mała, zwrotna, leciutka, tania (dodatkowo promocja była)...Ale u nas to wózek jedynie wyjazdowy, więc priorytetem były gabaryty, nie szeroko rozumiana "pancerność". Z tego co wiem, w tym niepodzielnie króluje McLaren techno. Dla mnie jednak to monstrum nie parasolka :-p Kawał wóza. Mój Navington jest lżejszy i mniejszy po złożeniu niż toto;-) Dla koneserów bądź ludzisk potrzebujących zwyczajnej spacerówki. Dla mnie z klasyczną parasolą MCL techno ma wspólny jedynie sposób składania, ale porządny jest bez dwóch zdań bardzo.
 
Ostatnia edycja:
Do góry