reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

reklama
Weronkazz te ostatnie są najlepsze :))

Cieszę się że Was zachęciłam do marnowania kasy :-p ja wieczorkiem zdecyduję się (klient przychodzi może zapłaci hahah :rofl2:) ale lala musi być
 
Dziewczyny, macie może jakieś osłony przeciwsłoneczne do samochodu, żeby słońce nie dało popalić za bardzo dzieciom? Macie namiary na sprawdzone osłonki lub dostawcę z Allegro?
My dziś wracałyśmy ze spotkania i Lilę trochę przyrumieniło od słońca, a jechałyśmy może z 15 min. Muszę koniecznie coś kupić. Poradzicie coś?
 
Asia dostałam dziś te mapy z dwóch sióstr. Dla mnie bomba. Masa obrazków na każdej stronie. Tylko papier taki eko:-p no ale najważniejszy test będzie jak Maks dostanie, Jak posiedzi z tym godzinę dziennie znaczy dobre:tak: ale chyba dam mu dopiero na zajączka. Na razie schowałam
 
Daj do nich link;-) U nas kojec love:-) Tylko matce się kraja serce jak dziecko wbija buzie w siatkę i patrzy na mnie jak z więzienia:-D
 
reklama
Do góry