reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

my ciągle i namiętnie używamy przewijaka. naścienny jest, miejsca nie zajmuje, a tolka uwielbia na nim leżeć i łapać za półki. dla mnie to superwygodne.
 
reklama
Zylcia ja bym też używała ale obiecałam świezo urodzonemu dziecku i z ciężkim sercem oddałam :tak:

Weronkazz Masz może pomysł na super lalę szmacianą ale nie za dwie stówy :)) chciałabym Rudej kupić na zajączka pierwszą lalę ale nic ciekawego sie nie trafia.
 
Ostatnia edycja:
fajny pomysł z tą lalą. sama się zaczęłam rozglądać, ale sobie przypomniałam że tolka od dziadka z irlandii dostała jedną, całkiem zacną, tylko muszę ją wyprać. nota bene rudą. będzie Lala Ola ;)
 
wiecie co fb jest fajny, można faktycznie znaleźć takie perełki :tak: ja na zająca miałam problem co kupić mojej siostrzenicy co ma wszystko i jeszcze więcej, ale nagle objawiła się moja koleżanka, co mi zrobi dwie takie poduszki(Facebook), jedna będzie dla Laurki, druga dla Blanki, takie same, żeby sobie nie zazdrościły :tak: obie mają bzika na punkcie pony, więc mam nadzieje, że trafiłam :-) no i za bardzo rozsądne pieniądze ;-)
 
reklama
Do góry