reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

[FONT=arial, sans-serif]à propos Mothercare: Likwidują sklep w Warszawie na Targówku. Są MEGA przeceny! Kupiliśmy np. cały zestaw do łóżeczka (ochraniacz, kocyk, narzuta, dwa prześcieradła za 340 zł zamiast 680zł )!!! Ubranka (np. kombinezon na zimę za 99zł zamiast 199.90!), zabawki... Jeszcze raz chcę pojechać... Choć taki tam tłum, że obawiam się, że do 28 sierpnia nic tam nie zostanie ;)

Mnie brakuje tylko leżaczka, wózka i torby do wózka :) Wczoraj zakupiłam rzeczy apteczne. Teraz trzeba wszytko wyprać i wyprasować....
[/FONT]
 
reklama
A ja sie cieszę bo wczoraj po wizycie u gina pojechaliśmy odebrać rzeczy z hurtowni i takim o to sposobem dorobiłam się wszystkiego co mi potrzebne :D (no może bez łóżeczka) ale ono przyjedzie z kurierem w przyszłym tygodniu więc sie nie martwię :D

mój kochany Mutsy Evo złożony stoi już na klatce i się wietrzy :D:D a obok fotelik Maxi Cosi Cabrio Fix :D
pozatym kupiłam jeszce karuzelę z lampką nocną o taką:
Karuzela Magiczna z projektorem 3w1 :: TINY LOVE

i laktator Aventa, i butelkę też z Aventa no i jeszcze kilka pierdołek.

Jeśli któraś z dziewczyn szuka jeszcze pościeli to mogę polecić z CEBA BABY. Wzięlam cały zestaw z baldachimem i cebuszką łącznie i jest super. A dokładnie taki mam :D
POŚCIEL 3 CZĘŚCIOWA CEBA JEŻYK ZIELONY • www.sklep.inter-comp.pl

:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
a propo bujaczków i hustawek ...to mozna je stosować od razu? tzn od 1 miesiaca zycia? nie szkodzą one jakos na kręgosłupek? tak mi się gdzieś obiło o uszy...
 
A ja sie cieszę bo wczoraj po wizycie u gina pojechaliśmy odebrać rzeczy z hurtowni i takim o to sposobem dorobiłam się wszystkiego co mi potrzebne :D (no może bez łóżeczka) ale ono przyjedzie z kurierem w przyszłym tygodniu więc sie nie martwię :D

mój kochany Mutsy Evo złożony stoi już na klatce i się wietrzy :D:D a obok fotelik Maxi Cosi Cabrio Fix :D
pozatym kupiłam jeszce karuzelę z lampką nocną o taką:
Karuzela Magiczna z projektorem 3w1 :: TINY LOVE

i laktator Aventa, i butelkę też z Aventa no i jeszcze kilka pierdołek.

Jeśli któraś z dziewczyn szuka jeszcze pościeli to mogę polecić z CEBA BABY. Wzięlam cały zestaw z baldachimem i cebuszką łącznie i jest super. A dokładnie taki mam :D
POŚCIEL 3 CZĘŚCIOWA CEBA JEŻYK ZIELONY • www.sklep.inter-comp.pl

:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

gratulacje skompletowania wyprawki :tak: ... pościel wygląda super ;-)

mag_dzia - to zależy jaki bujaczek (nie znam się na huśtawkach), ale większość tych nowych jest rozkładana na płasko. To nie tak jak kiedyś że miały jedną pozycje pół leżącą. Wtedy tez bym nei dała takiego noworodka.
Matiego wkładałam po pierwszym miesiącu i nie wyobrażam sobie nie mieć tego bujaczka bo to duża pomoc. Wole żeby dziecko troche tam poleżało jak musze coś w domu zrobić ( np. obiad) niż nosić na rękach.
 
Dziewczyny mam pytanie czy możecie polecić jakieś fajne butelki do karmienia maluszka. Ja Franka karmiłam długo piersią i praktycznie nie pił z butelek, a później przerzuciłam się na niekapki. Nie wiem co wybrać dla młodej:zawstydzona/y:
 
Mag_dzia ja zalecam umiar w stosowaniu. Ogólnie jestem w mniejszości jako może nie przeciwnik, ale jednak na nie bujaczkom itp. Rehabilitowałam Igora i wtedy się dużo negatywnych opinii nasłuchałam apropo bujaczków, huśtawek itp.
Dla Alicji dostaliśmy bujaczek w prezencie, ale pilnowałam, żeby nie był w użyciu dłużej niż około 30 minut dziennie, a jeśli była możliwość to w ogóle. Wolałam na matę Młodą kłaść albo na piankowej macie z zabawkami.
 
annaoj - zależy kto jakie ma warunki domowe ;) ... unas położenie turlającego dziecka na podłodze samo sobie nie wchodzi w gre, a juz przemieszczającego się tym bardziej (salon łączony z kuchnią). Jak Mati był całkiem malusi to mieliśmy mniejsze mieszkanie a tam kuchnia całkiem osobno więc wiadomo bez nadzoru dziecka na macie w osobnym pokoju nie zostawie ;-) .... tak więc bujaczek ratował nam życie :sorry2::-)
 
reklama
linka u nas się sprawdziły butelki dr browns

Dla mnie też bujaczek to obowiązkowy element wyprawki. Mieliśmy przy synku klasycznego lewka z FP.
 
Do góry