reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

Patrzyłam pobieżnie - ale wydawało mi się, że jest zoo i lisek :)
Mi właśnie przyszły ochraniacze na szczebelki i prześcieradełko. Humor poprawiły :)
 
reklama
agnieszka mam jedno opakowanie tych podkładów (bella mama 10szt.) i pakuje do torby. powinno wystarczyć. szpital ze swojej strony daj nam podkłady na łóżko, jak te moje się skończą, to poprostu kupiłam duże podpachy z belli.
 
Ja biorę opakowanie 5 sztuk podkładów Seni i paczkę podpasiorów Tena Lady Maxi.
Mi nie podeszły Belli, ciągle przeciekały, nie trzymały się na miejscu, byłam niezadowolona i szybko z nich zrezygnowałam.
 
My dostaliśmy wczoraj od mojej teściowej leżaczek bujaczek:) więc jeden wydatek z głowy:))) Kosmetyki mamy z Penatena przywiezione z niemiec (mleczko do ciała i płyn z szamponem do kapieli) a do pupci też niemiecki krem Bubchen, podobno bardzo fajny:) Siostra mojego D go używała przy obu dzieciach :) Muszę jeszcze tylko kupić krem do buzinki, sobie staniki do karmienia, ale to już po porodzie bo wciąż brak przyrostu w piersiach:-D i pas poporodowy też już po, jak się zmierzę. A teraz jeszcze laktator chcę kupić (chociaż tez moze po porodzie sie po niego skoczy, upatrzony jest wiec nie ma problemu), nianie mamy dostać, bo teściowa pożyczyła kuzynce D i mają oddać więc czekamy, a no i termometr bezdotykowy, możecie jeszcze raz napisać jakie polecacie takie do 150zł? ;)

A tak to wyprawka już kompletna!!!!:D i rzeczy do torby też mam wszystkie:DDD :-)
 
reklama
Do góry