reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

Dziewczyny byłam dziś w Mothercare i otóż wróciłam z pełnymi torbami rzeczy i śpieszę się z podzieleniem się z wami informacjami których dowiedziałam się na miejscu, gdyż sklepy te kończą swoją działalność i wyprzedają asortyment po atrakcyjnych cenach do 70% na wszystkie artykuły nawet z nowej kolekcji. Rabat udzielany jest przy kasie. Na pewno w Warszawie już się zamknęli w Jankach,teraz do 28.08 trwa likwidacja w parku handlowym Ikea Targówek. Promocje akurat na targówku wyglądają tak że jest 70% na wybrane rzeczy główne zabawki,50% na wszystkie rzeczy w normalnych cenach i 25% na rzeczy które już są przecenione.
 
reklama
Asia a to ciekawe...dowiedziałaś się tego dopiero przy kasie ? Bo ja dzisiaj też byłam w Mothercare i poza zwykłymi promocjami nic ciekawszego nie zauważyłam. Myślisz że obejmuje to całą PL ?
 
Doradźcie co lepsze bo ja już wariuje, za duzo tego towaru na rynku.
Co lepiej kupić Małemu tj. huśtawkę zwykłą na baterię, huśtawkę hybrydową, czy bujaczek, biorąc pod uwagę moje poważne dolegliwości szyjne i z nadgarstkami, bym mogła czasem chwilę odetchnąc od tulenia i lulania dziecka na własnych rekach.
 
Ja bym na poczatek kupila bujaczek i zobaczyla czy sie sprawdza. latwiej go przeniesc z pokoju do pokoju czy z gory na dol i wiekszosci maluchom wystarczy. My mielismy jeszcze hustawke, ale kupilismy pozniej, z tym ze Ania byla wyjatkowo wymagajaca jesli chodzi o noszenie i nie chodzilo o kontakt fizyczny, tylko o ruch bo nawet jak siadalismy z nia to zaczynala plakac. Terza hustawki nie rozkladam na poczatek, ewentualnie pozniej, jak bedzie potrzeba.
 
reklama
camelka - na pewno najbardziej praktyczny jest bujaczek. Łatwiej przeniść ... nawet możesz zabrać dziecko do łazienki noi wagowo wystarczy najdłużej. Jak będziesz różne oglądała to przede wszystkim sprawdzaj wage jaki ciężar może wytrzymać. Do 18 kg to juz chyba w zupełności wystarczający.
 
Do góry