reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

wszystko możesz lać wrzątkiem i nic się nie dzieje. Od gotowania robi się biały osad i butelki są niefajne więc tym razem sobie daruje ;-)

aolka - gdybym Ja miała zakupić to postawiłabym na fotel bujany FOTELBUJANYbyKETTAL_LOFTCASA.jpg
 

Załączniki

  • FOTELBUJANYbyKETTAL_LOFTCASA.jpg
    FOTELBUJANYbyKETTAL_LOFTCASA.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 31
reklama
Kademi to wrzątek spokojnie styknie, co najwyżej w garnek możesz zainwestować specjalnie do parzenia;-)
Aolka ja miałam worek sako, nie był specjalnie do karmienia kupowany, tylko po prostu mieliśmy i czasem wykorzystywałam go do karmienia Młodej. Jest dość wygodny, fakt, że niezbyt komfortowo się wstaje, ale jeśli mam być szczera nie jestem przekonana czy na tym droższym będzie się z kolei komfortowo karmić.
 
Fotel (szczególnie bujany) fajna rzecz, ale ja już sobie obiecałam, że nie będę tym razem w środku nocy zmuszać się do niespania w czasie karmienia. Będę się kładła na karmienie z Lilką do naszego łóżka i jak zaśniemy to zaśniemy ;-) Z Gabą odkryłam, że tak można dopiero jak miała pół roku i wtedy zaczęłam się wysypiać :cool:
 
mag_dzia - zawsze warto próbować :tak: ale przy tak mocnym bólu to ja nie wiem czy coś pomogą terapeutyczne właściwości pestek wiśni :-p
 
Dziewczyny poradźcie, chcę kupić butelki dr Brown's ale są plastikowe i szklane. Które lepsze? Ma któraś doświadczenie w tym temacie?
 
camelka-też sie zastanawiałam i wzięłam te plastikowe nie wiem może te szklane lepiej się myje i napewno do zmywarki lepiej ale wzięłam te plastikowe zawsze lżejsze.
 
reklama
Camelka ja mam plastikowe. Te szklane to są cieżkie i wydają mi się mało bezpieczne, tzn duże ryzyko że się rozbiją. I jeszcze my wybraliśmy ponownie te butelki z wąską szyjką.
 
Do góry