reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
U mojego czesto takie prezenie jest objawem powietrza w brzuszku - ja pionizuje go na spiocha i pomaga (zazwyczaj sie nie budzi ;)

Moja jak ją na spiocha spionizujesz to jak te lalki co im się wtedy oczy otwierają a jak je poziomujesz to zamykają :laugh2::laugh2:

Ale brzuszek miała miekki ostatnio jak tak było, bo też myślałam że coś ja tam męczy
 
Dziewczyny jeśli mam mleko zamrożone to jeśli chce wyjść wieczorem to rano wyjmuje na blat i się rozmraza ten dzień w temperaturze pokojowej? Czy tak wolno? Nie za długo? A może pokarm szybciej rozmraza?

Ja bym też w lodówce rozmroziła. Raz rozmrażałam w podgrzewaczu A potem chciałam jeszcze trochę ogrzać i mi się zepsuło
 
Ja właśnie z tego samego powodu odciągałam mleko bo szarpała cyca, wściekala się a ssać nie chciała, do tej pory tak jest z tym że teraz częściej poświęcam czas na to by cyca złapała a nie będę ukrywać że mm już dostała kilka razy bo moje nie ściągnięte a ryjka darła. No dokładnie nie jest bo złapie mocno dziąsłami i szarpie jak Reksio szynkę...
Ja nie miałam co odciągnąć... Ledwo ledwo leciało z tych cycków
 
Ach te dzieci, testują naszą cierpliwość... Moja tak jej starszy (młodszy syn) brat jest bezsmoczkowa... Niestety tylko poczuje gumę w ustach to językiem go wypycha, nawet odruchy wymiotne się pojawiły...
U mnie niestety tez odruch wymiotny przy smoczku. Ostatnio ma tez odruch wymiotny przy cycku, jak juz jest najedzony i dalej ssie... :/
 
reklama
Dziewczyny, wznosze toast za 100 lat! Wersja dla matek karmiacych banan z pomarancza :)
20181111_102925.jpg
 

Załączniki

  • 20181111_102925.jpg
    20181111_102925.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 316
Do góry