reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Pisałam post ze dwa dni temu ale chyba nikt nie odpisał więc ponawiam w skrócie. Czy Wam też ginekolog zaleca oszczędny tryb przez pół roku po porodzie sn? Mnie tym moja zaskoczyła choć mówi że wszystko jest dobrze. Ale na przykład wózek z dzieckiem to za duże obciążenie.
Mój mały terrorysta nie śpi w ciągu dnia. 40 minut usypiania dla 20 minut snu. Jestem zmęczona inie wiem co z nim. Jak nie śpi to potrzebuje towarzystwa. Więc jedyne co zrobię w ciągu dnia to obiad na raty i w biegu.
Nawet na spacerze już tylko 20 minut snu.
Macie jakieś rady? Pomysły?

A nie ma skoku rozwojowego teraz?
Czy od dłuższego czasu tak masz?

Ja jeszcze nie miałam wizyty u ginekologa bo dopiero 19.11 mam ale to w Lyxmedzie i chyba tez będę musiała gdzie indziej iść bo chyba mi nawet usg nie zrobi...
 
reklama
A nie ma skoku rozwojowego teraz?
Czy od dłuższego czasu tak masz?

Ja jeszcze nie miałam wizyty u ginekologa bo dopiero 19.11 mam ale to w Lyxmedzie i chyba tez będę musiała gdzie indziej iść bo chyba mi nawet usg nie zrobi...
W skokach zaczynam się już gubić. Mały ma 9,5 tygodnia ale urodził się dwa tygodnie po terminie więc na dwoje babka wróżyła... On ogólnie po powrocie ze szpitala może ze dwa tygodnie miał dłuższe drzemki. Potem już kiepsko .czasem spacer i po spacerze pospal. Mogłam przy nim odkurzać i sie nie obudził. Ale to już rzadkość była a teraz spi po 20 minut i wszystko go wybudza.
 
Ostatnia edycja:
Wsadziłam sobie w cycki książeczkę aby mieć druga rękę wolna i móc was poczytać :) :D
 

Załączniki

  • DSC_2813.JPG
    DSC_2813.JPG
    1,4 MB · Wyświetleń: 121
W skokach zaczynam się już gubić. Mały ma 9,5 tygodnia ale urodził się dwa tygodnie po terminie więc na dwoje babka wróżyła... On ogólnie po powrocie ze szpitala może ze dwa tygodnie miał dłuższe drzemki. Potem już kiepsko .czasem spacer i po spacerze pospal. Mogłam przy nim odkurzać i siebie obudził. Ale to już rzadkość była a teraz sps po20 minuto wszystko go wybudza.

To masz taki egzemplarz jak moja siostra :(
 
15 min na 1 zabawę/zabawkę to nie jest źle u takiego malucha. Po prostu co jakiś czas może zmieniaj mu miejsce, rozrywkę. Trochę szum, trochę karuzelka, trochę wygłupiania, trochę machania maskotka, troszkę rączki i jakoś te godziny lecą.
Jak Ja odkładam na podłogę to też skrzeczy ale zacznę ja zabawiać czy do niej gadać i jest ok.
A czasem nawet chwilę i w serial jaki że mną popatrzy haha

Oo moj to tez dziecko telewizji, ale mu nie pozwalam na razie ogladac i go odwracam
 
Dziewczyny jeśli mam mleko zamrożone to jeśli chce wyjść wieczorem to rano wyjmuje na blat i się rozmraza ten dzień w temperaturze pokojowej? Czy tak wolno? Nie za długo? A może pokarm szybciej rozmraza?
 
reklama
Do góry