reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Aktualnie moje dziecię pospało 20 minut odłożone na kanapie. Po 20 minutach płacz. I tak co kilka minut. Przysnie budzi się poplakuje i znów.
U Ciebie chociaż pośpi 20 minut a moja tylko na mnie a gdy odłożę to od razu ryk, nawet sama bym się zdrzemnęła ale nie mam jak... Ech...
 
reklama
U Ciebie chociaż pośpi 20 minut a moja tylko na mnie a gdy odłożę to od razu ryk, nawet sama bym się zdrzemnęła ale nie mam jak... Ech...
To nam się orzeszki trafiły. Mój na mnie też spałby ale go odkładam. Czasem budzi się też po 5 minutach po odłożeniu. Teraz jeszcze śpi. Na kanapie. a ja siedze i odganiam uparta muchę która na nim siada. A robota leży. Nawet gary po obiedzie nie tknięte nie mówiąc o bałaganie.
Pogoda dziś taka u mnie że nawet na dwór nie wyszliśmy. 5 stopni plus wiatr plus mgła i zgnilizna ogólna.
Eh... Kiedy będzie lepiej?
 
To nam się orzeszki trafiły. Mój na mnie też spałby ale go odkładam. Czasem budzi się też po 5 minutach po odłożeniu. Teraz jeszcze śpi. Na kanapie. a ja siedze i odganiam uparta muchę która na nim siada. A robota leży. Nawet gary po obiedzie nie tknięte nie mówiąc o bałaganie.
Pogoda dziś taka u mnie że nawet na dwór nie wyszliśmy. 5 stopni plus wiatr plus mgła i zgnilizna ogólna.
Eh... Kiedy będzie lepiej?
Jak się z domu wyprowadzą [emoji12][emoji12][emoji12]
 
I ten perfidny uśmiech...
1541949711072.jpg
 

Załączniki

  • 1541949711072.jpg
    1541949711072.jpg
    452,3 KB · Wyświetleń: 310
Dziewczyny jakie macie materace w łóżeczkach dla maluchów?
Ja już kombinuje że może dziecku cos w łóżeczku nie pasuje czy w kołysce że nie chce w ciągu dnia spać. No chyba że na mnie....
 
reklama
Dziewczyny jakie macie materace w łóżeczkach dla maluchów?
Ja już kombinuje że może dziecku cos w łóżeczku nie pasuje czy w kołysce że nie chce w ciągu dnia spać. No chyba że na mnie....
Aga to nie wina łóżeczka kołyski itp, one tylko chcą naszej bliskości bo moja to samo tylko na mnie śpi nawet teraz, inaczej nie chce...
 
Do góry