reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ja porodu się nie boję aż tak. Wczoraj naszły mnie lęki czy ja sobie z taką małą istotką wogólę poradzę. Poród przeminie a ten maluszek będzie zależny ode mnie. Może wypowiedzą się bardziej doświadczone koleżanki. Jak wyglądały pierwsze dni z noworodkiem? Miałyście wcześniej doświadczenie z dziećmi czy uczyłyście się wszystkoefo od podstaw?
Też zaczynam mieć taki strach

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja porodu się nie boję aż tak. Wczoraj naszły mnie lęki czy ja sobie z taką małą istotką wogólę poradzę. Poród przeminie a ten maluszek będzie zależny ode mnie. Może wypowiedzą się bardziej doświadczone koleżanki. Jak wyglądały pierwsze dni z noworodkiem? Miałyście wcześniej doświadczenie z dziećmi czy uczyłyście się wszystkoefo od podstaw?
Ja z córeczką zaczynałam wszystko od podstaw nie miałam wcześniej kontaktu z noworodkiem .Dla mie najgorszy był pierwszy dzien po porodzie bo bałam się przebrać czy przewinąć moją córeczkę bałam się ją wziąść pierwszy raz na ręce bo nie wiedziałam jak to zrobić .Położne nie przyszły nic pokazać jak zająć się dzieckiem .Patrzałam się na inną mame z sali jak ona brała swoje dziecko na ręce jak je przewijała i ją naśladowałam po prostu.A potem to już za każdym razem się miej boisz tych wszystkich czynności bo nabierasz wprawy.Potem w domu to bałam sie pierwszej kąpieli żeby sie dziecko nie wyslizgneło podczas kąpania fajnie jest poprosic mame ciocie czy kogoś kto miał już dzieci i wie i pokaże jak trzymac malucha podczas kąpieli.Ale najgorsze uczucie to jak dziecko płacze a ty nie wiesz czemu najedzone ma sucho a płacze najczęściej to kolka ale tego sie nie wie na 100%bo noworodek nie powie co go boli dlaczego płacze a ty chcesz pomóc swojemu dziecku a nie wiesz jak .
 
Mój mąż cały czas w pracy zjeżdża tylko w weekendy więc wiem że z dzidzią będę sama taki strach jak sobie poradzę, czy będę słyszeć w nocy jak płacze, czy będę miała pokarm milion różnych myśli

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój mąż cały czas w pracy zjeżdża tylko w weekendy więc wiem że z dzidzią będę sama taki strach jak sobie poradzę, czy będę słyszeć w nocy jak płacze, czy będę miała pokarm milion różnych myśli

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Napewno usłyszysz jak twoje dziecko płacze w nocy twój instynkt macierzynski o to zadba .
 
Mój mąż cały czas w pracy zjeżdża tylko w weekendy więc wiem że z dzidzią będę sama taki strach jak sobie poradzę, czy będę słyszeć w nocy jak płacze, czy będę miała pokarm milion różnych myśli

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez sie balam czy bede slyszec w nocy jak placze,ale to samo przychodzi taki instynkt ,jak corcia zaczynala sie wiercic nie zdarzyla nieraz nawet zaplakac a ja juz mialam oczy otwarte [emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój mąż cały czas w pracy zjeżdża tylko w weekendy więc wiem że z dzidzią będę sama taki strach jak sobie poradzę, czy będę słyszeć w nocy jak płacze, czy będę miała pokarm milion różnych myśli

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeszcze dobrze nie ruszy ręką a Ty już będziesz wiedział , że musisz wstać albo już będziesz obok dzidzi :) Także to wchodzi w krew od pierwszych chwil po porodzie : )
 
Mój mąż cały czas w pracy zjeżdża tylko w weekendy więc wiem że z dzidzią będę sama taki strach jak sobie poradzę, czy będę słyszeć w nocy jak płacze, czy będę miała pokarm milion różnych myśli

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
My z mezem napewno będziemy z tydzień razem, przez ten czas firma zajmą się tesciowie. A później mąż pojdzie do pracy.
 
Chyba może mąż wziąć wolne na czas porodu i tydzień po, bo jak będę mieć cesarkę to ciężko będzie samej

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny postała grupa zamknięta proszę się udać do grupy zamkniętej.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry