reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Sprawdźcie priva tam macie dostęp do grupy

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Proszę sprawdzić kto dostał wiadomość na priv odnośnie zamkniętego forum. A kto nie to pisać mi priv

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, ja również się dołączam, termin prawdopodobnie na 24.09, 25.09 moje urodziny więc będzie prezent :) 30.01 byłam na wizycie 6tydz2dni serduszko było widać, biło jak dzwon :) to będzie moje drugie dziecko, mam synka ma 5 lat. Od jakiegoś tygodnia codziennie mam okropne mdłości przez cały dzień, mało co jem, wszystko mnie odrzuca, jestem okropnie wyczulona na zapachy, wszystko mi śmierdzi :( mega źle się czuje, w sumie w kółko chodzę głodna :/ lekarz na wizycie zapisał mi jakieś leki na mdłości, mam nadzieję, że niedługo to minie ;) kolejną wizytę mam za 2 tygodnie.
 
Cześć dziewczyny, ja również się dołączam, termin prawdopodobnie na 24.09, 25.09 moje urodziny więc będzie prezent :) 30.01 byłam na wizycie 6tydz2dni serduszko było widać, biło jak dzwon :) to będzie moje drugie dziecko, mam synka ma 5 lat. Od jakiegoś tygodnia codziennie mam okropne mdłości przez cały dzień, mało co jem, wszystko mnie odrzuca, jestem okropnie wyczulona na zapachy, wszystko mi śmierdzi :( mega źle się czuje, w sumie w kółko chodzę głodna :/ lekarz na wizycie zapisał mi jakieś leki na mdłości, mam nadzieję, że niedługo to minie ;) kolejną wizytę mam za 2 tygodnie.
Witaj jeśli chcesz dołączyć do forum zamkniętego napisz mi priva.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny sprawdzajcie priva i kto nie ma linku pisać mi priva[emoji3]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry