reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

U mnie z objawów to kłucie w okolicy jajników, ból piersi i odrzuca mnie od ukochanej sałatki gyros którą mąż zrobił :(

Ja niestety muszę się wstrzymac do wizyty pod koniec stycznia. Wtedy jak będzie ok rozgłosze wszystkim :)
 
reklama
To i ja się przywitam :-) :)mam na imię Ania, termin wychodzi mi pomiędzy 4 a 6 września 2018 r. Nie pamiętam dokładnie daty OM, starania wyszły bardzo spontanicznie i za pierwszym razem się udało. To już moja 3 ciąża, pierwszą straciłam w 11 tc, z drugiej mam synka - już 7 letniego. Będę tu chyba najstarszą ciężarówką, mam 38 lat :-) :) przed 40-tką się wyrobiłam :rolleyes2:ciąża potwierdzona betą w 4 tc 69,5 zaś w 4 t 2 dc 272 czyli przyrost prawie 300%. Wizytę u gina mam dopiero 24 stycznia
 
U mnie z objawów to kłucie w okolicy jajników, ból piersi i odrzuca mnie od ukochanej sałatki gyros którą mąż zrobił :(

Ja niestety muszę się wstrzymac do wizyty pod koniec stycznia. Wtedy jak będzie ok rozgłosze wszystkim :)
Właśnie wciagłam sałatkę gyros pycha...

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam nowe mamusie :) mam nadzieję że nas będzie tylko więcej i więcej :)
U nas jeszcze nikt nie wie, po pierwszej wizycie u gina napewno pochwalimy się rodzicom i rodzeństwu (a się zdziwią, że się te wszystkie "dzidziusiowe" życzenia świąteczne tak szybko zrealizowały). Narazie moja ciąża jestdla mnie tak nieprawdopodobna, że się powstrzymuję :)
A reszta - zobaczymy jak wyjdzie, pewnie się systematycznie będą dowiadywać ;)


Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tym wciąganiem brzucha coś jest bo jak się dzisiaj przed lustrem stroiłam to mnie naszło że "już brzucha nie wciągnę" ;)
Ale ogólnie z apetytem u mnie słabiej niż normalnie, może to zapasy po świętach ;)

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@minxior, witamy Kaśka. Rozgość się, bo spędzisz z nami kolejne 8 miesięcy! Gratuluję pięknych kresek [emoji119][emoji106].

@098qwerty, gratulacje Aniu!!! Piękny przyrost bety, rozgość się [emoji119][emoji106].

Moje objawy: wrażliwość na zapachy, czule piersi, nabrzmiały brzucho i wzruszam się byle czym (ale w sumie przed ciążą też).

@StarAnia, super, że masz takich fajnych ludzi w pracy [emoji106][emoji119]. Ja też już brzucho zaokrąglony, już też nie wciągnę... a to dopiero początek [emoji23].
 
@Brrrownie, ja tez jeszcze nic nikomu nie mowie- wie moja tesciowa (nb! ginekolog), moj maz i szwagier.
Dla mnie to tez nieprawdopodobnie i niedowierzam bo w zasadzie mozna powiedziec, ze dopiero zaczelismy sie starac...


@Ewarut, a czemu czekasz az tak dlugo do konca stycznia?


Dziewczyny, uzywacie jakichs aplikacji telefonicznych „monitorujacych” ciaze?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Moje objawy: ból podbrzusza ale już jest mniejszy, ból sutków, zgaga ale to po konkretnym piciu i jedzeniu.
A kto wie o ciąży: sprawca czyli mąż :-p moi rodzice, współpracownicy z pokoju, bratowa bo zapisywała mnie do ginekologa więc pewnie wie i mój brat :-) :) teściowej jeszcze nie mówimy bo ona lubi obdzwonić całą rodzinę a tego chcę teraz uniknąć, dowie się po pierwszym usg.
 
reklama
@minxior, moje aplikacje, poza ostatnią. Najlepsze pierwsze trzy, nie zdecydowałam jeszcze, którą lubię najbardziej.

850cb06a448ceb9691a0aa1015773c4d.jpg
 
Do góry