reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

To i ja się przywitam :-) :)mam na imię Ania, termin wychodzi mi pomiędzy 4 a 6 września 2018 r. Nie pamiętam dokładnie daty OM, starania wyszły bardzo spontanicznie i za pierwszym razem się udało. To już moja 3 ciąża, pierwszą straciłam w 11 tc, z drugiej mam synka - już 7 letniego. Będę tu chyba najstarszą ciężarówką, mam 38 lat :-) :) przed 40-tką się wyrobiłam :rolleyes2:ciąża potwierdzona betą w 4 tc 69,5 zaś w 4 t 2 dc 272 czyli przyrost prawie 300%. Wizytę u gina mam dopiero 24 stycznia
Nie mów hop z tym byciem najstarsza :D dopiero zaczyna nas przybywać :D gratulacje!
@Arvena31 ja nie lubię tych facebookowych zbiorczych grup. Za duża mieszanina ludzi, zero jakiejś takiej "przytulności" :)
Macie mój "brzusio" z poprzedniej ciąży :D ale mi wspomnienia wróciły :D
IMG_20171230_200308.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20171230_200308.jpg
    IMG_20171230_200308.jpg
    88,1 KB · Wyświetleń: 1 118
reklama
@StarAnia, ło żesz w mordę, ale brzucho?! Nie kłamałaś! Czy to były bliźniaki [emoji23][emoji23][emoji23]. Piękny! [emoji7][emoji7][emoji7] Taka chudzina i taki brzucho!
A gdzież! Chociaż ludzie na ulicy zatrzymywali i pytali się ile tam dzieciaczków w środku. A w środku jedna mała dziewczynka - 3 kg przy porodzie.
 
A gdzież! Chociaż ludzie na ulicy zatrzymywali i pytali się ile tam dzieciaczków w środku. A w środku jedna mała dziewczynka - 3 kg przy porodzie.
Wow! :) Piękny brzusiu [emoji4]

U mnie cokolwiek było widać od 6 miesiąca ale i tak duży nie był. Ala słyszalam, że w drugiej ciąży rośnie szybciej więc teraz się przekonam ;)
 
Nie mów hop z tym byciem najstarsza :D dopiero zaczyna nas przybywać :D gratulacje!
@Arvena31 ja nie lubię tych facebookowych zbiorczych grup. Za duża mieszanina ludzi, zero jakiejś takiej "przytulności" :)
Macie mój "brzusio" z poprzedniej ciąży :D ale mi wspomnienia wróciły :DZobacz załącznik 833747
Zazdraszczam=) mi z synkiem zaczelo byc widac brzuch na poczatku 9miesiaca jak opadl =P

Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png
 
reklama
Do góry