reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny :)
Mnie dziś po raz pierwszy obudziły mdłości i wrócił najbardziej zapamiętany przeze mnie objaw z poprzedniej. Mega realistyczne i DZIWNE sny :p pomyśleć, że @ już 9 dni spóźniona! Jakoś dalej nie dociera do mnie, że jestem w ciąży, chyba dopiero po USG się ogarnę :o
Witam nowe wrzesniowki, żeby nasz skład tylko się powiększał!
Ja wizytę mam na 10 stycznia, kociokwiku dostanę do tego czasu.
 
My dziś powiedzieliśmy teściowej, ucieszyła się, ale była spokojna, nie tak jak moja mama dziki szał. Taki temperament [emoji846]. Pogadaliśmy o imionach. Teraz spodziewam się, że będzie mnie tuczyć swoimi obiadkami [emoji6]. Będę grubiutka, co zrobić [emoji51].

@aaanka999, jak zareagowali dziadkowie?
 
My dziś powiedzieliśmy teściowej, ucieszyła się, ale była spokojna, nie tak jak moja mama dziki szał. Taki temperament [emoji846]. Pogadaliśmy o imionach. Teraz spodziewam się, że będzie mnie tuczyć swoimi obiadkami [emoji6]. Będę grubiutka, co zrobić [emoji51].

@aaanka999, jak zareagowali dziadkowie?
U mnie jeszcze nikt nie wie ... Tylko mąż...

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa: Kaska, 30 lat, (prawdopodobnie) 1 ciaza. Oto moj test.. nie byla jeszcze u ginekologa, wybieram sie za 1-2 tygodnie w celu potwierdzenia. Termin w przyblizeniu to 01 wrzesnia 2018.
Czy moge zapytac jakie macie objawy aktualnie? ja oprocz boli w podbrzuszu i ukloc macicy, nic wiecej. I drugie pytanie: skad jestescie? :)

Pozdrawiam Was serdecznie i mam ogromna nadzieje na kontakt z Wami tutaj i wymiane „doswiadczen”

1514659144-6612471a87d77ab9-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa: Kaska, 30 lat, (prawdopodobnie) 1 ciaza. Oto moj test.. nie byla jeszcze u ginekologa, wybieram sie za 1-2 tygodnie w celu potwierdzenia. Termin w przyblizeniu to 01 wrzesnia 2018.
Czy moge zapytac jakie macie objawy aktualnie? ja oprocz boli w podbrzuszu i ukloc macicy, nic wiecej. I drugie pytanie: skad jestescie? :)

Pozdrawiam Was serdecznie i mam ogromna nadzieje na kontakt z Wami tutaj i wymiane „doswiadczen”

1514659144-6612471a87d77ab9-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj rozgość się.... Objawy to grypa ból sutków i śluz mleczny duzzzo i bark dziś planowanej @ i piękne dwie kreski na teście [emoji1][emoji1]

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Ewarut u mnie wie narzeczony, moja siostra i... Prawie wszyscy współpracownicy :p ale tym ostatnim musiałam powiedzieć - ratują mnie przed noszeniem ciężarów w pracy ;)
@Beenka o byciu grubiutka nie wspominając, ja dziś odkryłam, że już nie potrafię wciągnąć brzucha, odstaje skubaniec, kolega z pracy też zauważył że "już sie zaokraglilas trochę, ruda!". Boje sie, że pobije rekord z poprzedniej ciąży, a wtedy już mój brzuch był... niewymiarowy :p
 
Do góry