reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Pyzunia nie wierze! Trzymaj sie i mam nadzieje ze jednak będzie dobrze [emoji8]

Jeahl dobrze ze jesteś pod opieka. Cieszę sie ze z przecinkiem Ok [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zosia tak zapisalam sie bo chce po porodzie wyjechac do meza.
Elianna syrop z cebuli,miodu,imbiru plus *spam* postawily mnie na nogi. Jeszcze troszke kaszle ale to nic w porownaniu do tego co bylo. A mi *spam* smakowal haha.
Pyzunia [emoji20][emoji20][emoji20]

Alez dzien dzisiaj [emoji17] dobranoc


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@ania_g21 ble :D strasznie niedobry ale... ja np. lubię mleko miodem i czosnkiem także no! :D Szkoda tylko, ze w ciąży na czosnek i cebulę po prostu patrzeć nie mogę a co dopiero to jeść :( Zrobiłam syrop z siemienia lnianego, miodu i cytryny. Jeśli mi się nie poprawi to może zrobię z tej cebuli....
 
Witam soe i ja. Padam na twarz :( wczoraj pracowalam do 24. Dzisiaj do 23 . Kregoslup mi siada doslownie..przydalby sie jakis masazyk


Pyzunia bardzo mi przykro.trzymam kciuki by jutro badania wyszly duzo lepiej i by wszystko bylo dobrze.to nie moze sie tak skonczyc. :(

Juz tyle z nas odpadlo :(

A ja z pozytywnych newsow mam takie ze udalo nam sie wynajac te mieszkanie co chcialam w tym tygodniu albo przyszlym przeprowadzka!! Juhu!!
Jutro ide do gina na 15.trzymac kciuki aby dal mi skieroeanie na usg.musze zobaczyc co tam w srodku sie wyprawia

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio mnie coś lamalo. Gardło mnie bolało, delikatny katar i lekkie osłabienie.juz myślałam że będzie kiepsko bo ja do siebie nie dochodzę bez leków zawsze jest parę ferwexow gripexow przez kilka dni. No ale najadlam się czosnku i poszłam spać po 20.00 rano obudziłam się zdrowa udało mi się jak nigdy:)
 
Miło to teraz od ciebie slyszec[emoji106] dlatego jeśli któraś z nas bedzie tu odprawiać "smuty", bo akurat bedzie miała taki dzien, nie praw nam proszę morałów typu dziewczyno jesteś w ciazy, ciesz sie tym a nie narzekaj, albo co lepsze, żebyśmy nabrały pokory.
Forum jest dla wszystkich, każda z nas jest inna.
Nie mam ochoty sie czuć niechciana bo akurat dzis mam dzien, ze troche posmece.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nic już nie napisze masz jak w banku :)
Smec ile wlezie...
Ciesz się ciąża!
A co do pokory. Każdemu się trochę przyda, dzięki temu ludzie dostrzegają coś więcej niż czubek własnego nosa. Ciezko to zrozumieć nie? Bo to jakaś wartość.
A wartości w dzisiejszym świecie nic nie znaczą, wręcz przeszkadzają w życiu.
Bo w coś trzeba wierzyć.
Straszne rzeczy dziewczyna doradzam...
Może nie są łatwe, proste i przyjemne. Może według Ciebie brzmią gornolotnie. Ale mają jakąś wartość, chce coś im przekazać.
Nie piszę suchego - "Oj jak mi przykro", a w rzeczywistości mam to w dupie i lecę zrobić sobie herbatkę.
Wszystkim na prawdę się przejmuje.
Pokazuje siebie, to co czuje i uważam.
Musze Ci podziękować za jedno - uswiadomienie że tutaj nie pasuje i bez sensu próbuje wniesc coś swojego.
Autentyczność i szczerość nie jest w modzie, lepiej być wieczna choragiewka.
Tyle dziewczyn się pod Twoim wpisem podpisalo, gratuluję!
Szkoda tylko że nie miały odwagi mi tego same powiedzieć. Ale czego ja oczekuje...
W każdym razie ja się nie zmienię i będę dalej budowala swoją oazę szczęścia (swoją droga bardzo podoba mi się to określenie :) )
Mam nadzieje ze watek bez moich moralow i gornolotnych tekstów będzie słodki i pierdzacy ;)
Pozdrawiam wszystkie i bez urazy.
 
Gie_er tak bardzo mu przykro:-( caluje Cię mocno, nie wiem co napisac...

Ala-84 ja mam taki gorzki posmak, często rano, ale nic mi nie pomaga, na krotko sok pomarańczowy. Może to zwiazane z pustym zoladkiem.

Pyzunia jak to, kurcze, co sie stalo! [emoji44][emoji44]tak mi przykro...

JEAHL trzymam za Ciebie kciuki!


Dziewczyny, jak to jest. Tyle kobiet traci ciąże, czy tylko ja jestem taka oderwana od rzeczywistości? Kuzynka jest w tym samym tyg i 3 raz lezy w szpitalu. Staram się myslec pozytywnie, ale z lekkim niepokojem czekam na następny tydzień


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam a zarazem sie zegnam z Wami. Bardzo mi bylo z Wami milo. Wracam na staraczki.
Jutro klade sie do szpitala na dodatkowe badania. Lecz na 90 % nie bedzie blizniakow i nie bedzie zadnego dzidziusia.
Mam mega dola placze od 4 h.:(
Nie potrafie sie pozbierac.

Wam zycze pieknych zdrowych bobaskow.

Strasznie mi przykro!!! ☹️


f2w3rjjgibqsdkeo.png
 
Do góry