reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Hej Dziewczyny!!! Melduje sie, ze zyje i mam sie dobrze. Nie bylo mnie troche ale juz jestem.
Przykro mi ogromnie z powodu waszych strat. Zycie czasem jest niesprawiedliwe. Badzcie silne.

Jutro mam wizyte z polozna. Mam nadzieje, ze chociaz ja dostarcze dobrych wiesci. Poki co u mnie nadal zero objawow nawet piersi juz nie bola ale mysle, ze to hormony powoli sie stabilizuja w koncu powoli wkraczamy w drugi trymestr. Trzymajcie sie wszystkie cieplutko I nie dajcie sie chorubskom I stresow. Spokoj I racjonalne dzialanie SA teraz najwazniejszy, panika Nam nie sluzy. Buziaki DLA was I maluszkow.
 
reklama
I jeszcze pyzunia,wczoraj nie czytalam wieczorem.
Takie to przykre i smutne. Jestem tu jedna z najstarszych i z najwieksza przerwa od ostatniej ciazy i chyba nie miałam świadomości ze tak często dzieją się takie rzeczy.
Przykre i brak słów pocieszenia.


Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam a zarazem sie zegnam z Wami. Bardzo mi bylo z Wami milo. Wracam na staraczki.
Jutro klade sie do szpitala na dodatkowe badania. Lecz na 90 % nie bedzie blizniakow i nie bedzie zadnego dzidziusia.
Mam mega dola placze od 4 h.:(
Nie potrafie sie pozbierac.

Wam zycze pieknych zdrowych bobaskow.
Jak to dlaczego,? Bpze tak mi przykro smutno...niewiem co mam powiedziec

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
Pyzunia straszne wieści [emoji17] życie jest takie niesprawiedliwe [emoji17] ale trzymam jeszcze kciuki za dzisiejsze badania.

U mnie też dzisiaj nie wesoło. Wstałam rano i widzę różowe plamienie. Mąż pojechał na robotę 150km od domu. Ja chłopaków do przedszkola i na pierwszy dzień stażu... myśli czarne. Na szczęście było tego niewiele i na razie spokój, zwykły bialo-zoltawy śluz. Brzuch nie boli. Ale stresa cały czas mam czy się nie powtórzy.
 
Cześć dziewczyny po wczorajszym fatalnym dniu w pracy okropne dreszcze, wróciłam w domu padaka katar okropny a wieczorem mega ból brzucha i biegunka koszmar! Dziś zostałam w domu, nos zatkany, brzuch boli ale mniej. Mam nadzieję że nic nie zaszkodziło fasolce.
 
@Paulaq23 zdrówka! Ja to zdycham od kaszlu, już mnie tak wszystko boli, że aż szkoda gadać :) Chyba trzeba się będzie wybrać do lekarza jak tak dalej pójdzie :/

Zrobiłam wczoraj też syrop z siemienia lnianego i kurde blaszka chyba mi nie wyszedl :) Miał zgęstnieć, a tu nic.... Mimo wszystko go wypilam, na pewno nie zaszkodzi :)
 
Gie_er, Pyzunia to takie niesprawiedliwe :/// wspolczuje :(


Ja pragne spac !!!!! [emoji42][emoji42][emoji42]
 
Ja tez bym pospała ale moje dziecko i kotki nie..... :) całą noc nie mogłam spać, dopiero nad ranem mi się udało :)
 
reklama
Do góry