reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Zapomnialam dopisac przepraszam nie mysle.

Na 90 % ciaza pozamaciczna badz cos innego. Dlatego badania i szpital.
Za maly przyrost bety i za male pecherzyki.
Sama nie wie co jest grane ale boi sie i dlatego mnie kladzie
 
reklama
Zapomnialam dopisac przepraszam nie mysle.

Na 90 % ciaza pozamaciczna badz cos innego. Dlatego badania i szpital.
Za maly przyrost bety i za male pecherzyki.
Sama nie wie co jest grane ale boi sie i dlatego mnie kladzie

Pyzunia, nie wierze [emoji43][emoji17][emoji17][emoji17]
Przecież juz wczesniej były te pecherzyki dwa w macicy, prawda? Nie rozumiem[emoji17] pytanie było czy jeden sie wchłonie, a teraz takie wieści?
Trzymaj sie Słonko, jestem myślami z Tobą i wierze, ze jednak diagnoza bedzie inna [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Babki. Mały Update. Krwawienia ne wiadomo skąd. Przecinkowi bije pikawa. Inna strona medalu taka, że badania u nas w szpitalu bez przyjęcia na oddział nie uznają, więc leżę sobie sama na sali na razie.
 
Zapomnialam dopisac przepraszam nie mysle.

Na 90 % ciaza pozamaciczna badz cos innego. Dlatego badania i szpital.
Za maly przyrost bety i za male pecherzyki.
Sama nie wie co jest grane ale boi sie i dlatego mnie kladzie
Oj nie :( mam nadzieje, ze to jednak cos blahego i szybko Cie wypuszcza do domu...
Tule mocno <3

Babki. Mały Update. Krwawienia ne wiadomo skąd. Przecinkowi bije pikawa. Inna strona medalu taka, że badania u nas w szpitalu bez przyjęcia na oddział nie uznają, więc leżę sobie sama na sali na razie.

A duzo krwi bylo? Kurcze... dziwne, ze tak ciezko zrodlo krwawienia ustalic. U mnie byl prawdziwy krwotok i tez nie widzieli skad to :/ Wazne, ze malenstwo ma sie dobrze :)
 
reklama
Gie_er kochana tak mi przykro [emoji58][emoji22]

JEAHL trzymaj się mała jakość.. [emoji8] odpoczywaj i będzie wszystko ok [emoji8]

Naticzek proszę bardzo, super informacje... rośnijcie robaczki [emoji8][emoji8][emoji8]

Ja dziewczynki dzisiaj cały dzień wycięty z zyciorysu... po badaniu krzywej źle się czułam... było mi słabo o strasznie senna byłam.. przespałam pół dnia.. ciśnienie podwyższone... a teraz stan podgoraczkowy... obym w przychodni nic nie złapała.. bo nie chce mi się wierzyć że na glukoze tak zareagowałam..
 
Do góry