reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Zamowilam detector tetna bo sie oplacalo za100 zl z tym wtswietlaczem odrazu ;)

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
reklama
Hej dziewczynki.
Ja dzis znow mam plamienia. Dzwonilam do swojego lekarza i kazalal zazywac duphaston 3x2 tabletki. Mam nadzieje, ze pomoze, bo za chwile chyba osiwieje.

f2w3yx8d8eesu797.png
Zobacz czy plamienie nie pokrywa się z terminem kolejnej miesiączki.
Ja przez kilka dni plamilam w tym okresie, tylko juz nie chciałam o tym pisać na wątku żeby nikogo nie stresować.
 
No to super:) My na razie myślimy nad wynajęciem czegoś większego bo tutaj powoli dostaję klaustrofobii ;) znalazłam super mieszkanie w kamienicy, taka przestrzeń, coś pięknego, niestety mój mąż nie podziela mojego entuzjazmu, bo wysokie bo jak to w zimie ogrzać bla bla bla ;p Jeszcze przez rok trzyma nas niestety przedszkole, 10 minut piechotą od naszego osiedla, a przenieść nie ma jak.
Ile w waszym rejonie kosztuje wynajem takiego mieszkania?
 
Z tym grzaniem to niestety Twój mąż ma rację :/ Moja siostra wynajmowala w Warszawie mieszkanie w kamienicy i w zimie nie dało się jego dogrzac.
A powiesz coś więcej o tym mieszkaniu? Jaka powierzchnia, ile pokoi, jaki rozkład?:)
W tej kamienicy 3 pokoje 70m2 za 1200 zł +media, a teraz płacimy za 35 m2, 2 malutkie pokoje 933 zł+ media, jeszcze jak łóżeczko dojdzie to już całkiem ciasno będzie.
 
Wczoraj sie wazylam 62.6 a dzisiaj juz 62.2 I z dnia na dzien coraz mniej...troche sie martwie

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
A w oba dni się rano ważyłaś?

Ja niczego nie kupuje żadnych detektorów...dla mnie to niepotrzebny stres.Wolę zrobić sobie jakąś przyjemność i się zrelaksować :) A propos wydatków to zbliżają się Walentynki i nie mam pomysłu co by tu mojemu Ł kupić :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
mojemu zamówię książkę skoro i tak ją chciał to przynajmniej prezent mam z głowy ;p
 
Ostatnia edycja:
Ja wlasnie na zakupy soe wybieram.My Z Warszawy i tez przed przeprowadzka. idziemy dzisiaj ogladac mieszkanie blisko przedszkola i zlobka gdzie chodza nasze skarby.mam nadzieje ze uda nam soe wynajac i bedzie warte zachodu. 1800 ze wszystkim.2 pokoje. Zdjec nie widzialam wiec troche sie boje czy nam sie spodoba. Ale lokalizacja dla nas rewelacyjna i zgadzaja sie na dzieci... A niestety przy dzieciach nie chca wynajmowac :/ trzymajcie kciuki aby sie udalo

Co do plamien to nie pomoge.odpoczywaj duzo i biesz dupka.Ja jedyne plamienoe jakie mialam to chyba przy implantacji 4 dni trwalo :/ a jak poszlam do giba bo sie martwilam ze cos jest nie tak a testy pozytywne to ustaly i noc noe widzial. Haha

Ja detektor tez planuje kupic.ale nie po to by to byla jakas wyrocznoa dla mnoe ,tylko dlatego by moc sobie posluchac i wiedziec ze serduszko bije.przy okazji moje dzieci tez beda mogly posluchac brata albo siostry :) obiecalam juz mojej corci ze na usg ja zabiore. Wczoraj jej powiedzialam ze bedzie miala kolejne rodzenstwo ,to byla w szoku :) hehe. Ale nie chce nic ukrywac przed nia .niech wie ,ze musi mi teraz pomagac.zaproponowala nawet ze bedzie bratu pampersy zmieniac haha abym sie nie przemeczala :) poza tym noech funkcjonuje w tym wszystkim,niech czuje ze jest bardzo wazna :)

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry